БК "Тернопіль" вибув з Кубку України

категорія: Баскетбол | дата: 24 10 2017
БК
Баскетбольний клуб "Тернопіль" вибув з розіграшу Кубку України, програвши у двох матчах команді "StarLife-Чернівці".

Учора у Тернополі відбувся матч–відповідь другого кваліфікаційного раунду Кубку України між командами "Тернопіль – ТНЕУ" та БК "StarLife - Чернівці". У першому матчі буковинці перемогли суперника у рідних стінах із рахунком 91:82, йдеться в офіційному повідомленні чернівчан.

У дебюті зустрічі гравці тернопільської команди вигравали з результатом 7:4, однак результативні дії чернівчан дозволила БК "StarLife - Чернівці" повести у рахункові (11:7). У першій чверті перевага підопічних В'ячеслава Гавлюка та Дмитра Супровича сягала шести очок. Зрештою, перша чверть завершилася на користь чернівецької команди – 18:16.

Після другої чверті у рахункові вели вже господарі – 40:34. А третя чверть завершилася з перевагою у чотири очка "Тернопіль-ТНЕУ".

У четвертій чверті буковинський колектив зумів схилити шальки терезів на свій бік. Підсумок матчу – 72:70 на користь БК "StarLife - Чернівці", який продовжує виступи у Кубку України.