Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Постарався відпрацювати кожен метр на максимумі"

категорія: Зимові види | дата: 23 01 2015
Дмитро Підручний:

Дмитро Підручний став кращим в українській команді за підсумками спринту в італійському Антхольці-Антерсельві. Допустивши один промах, він посів високе 13-е місце.

— Мені допомогло показати хороший результат те, що ми провели тут хорошу підготовку. Хоча, чотири дні тому я біг контрольну гонку, і мені було настільки важко, що я думав, що і сьогодні буде погано. Але я постарався відпрацювати кожен метр на максимумі.

У Поклюці я теж починав добре, але потім мене "вирубували" в середині гонки. А сьогодні, хоч було і важко, але можна було терпіти. Спасибі тренерам, що зробили для нас такий шикарний збір. Все-таки нам трьом підготовка пішла на користь. Чому не склалося зі стрільбою у Сергія, не можу сказати, треба в нього запитати. Мені теж було важко тут стріляти стоячи, і, як бачите, один промах був.

Перед гонкою переслідування буду налаштовуватися на хорошу стрільбу. А там під годину гонки побачимо. Хочеться виступити ще краще, ніж сьогодні.

По трасі на кожному підйомі були наші вболівальники, і я відчував їхню підтримку. Мій швидкий хід також величезна заслуга наших уболівальників.

Джерело: xsport.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook