Сім медалей чемпіонату України з санного спорту у тернополян

категорія: Зимові види | дата: 05 12 2014

З 18 по 22 листопада 2014 року в Сігулді (Латвія) відбувся чемпіонат України з санного спорту.

Відмінноо виступили на цих змаганнях вихованці Кременецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" з санного спорту майстер спорту України з санного спортe, учасник Олімпійських ігор Андрій Мандзій (перше місце — одномісні сані),  кандидат у майстри спорту України Сергій Даннік (третє місце — одномісні сані), четверте місце посів майстер спорту України Олександр Оболончик.

Серед жінок з в одномісних санях 5 місце посіла майстер спорту України  Світлана Кравчук. Чемпіонм України в двомісних санях став кременчанин майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор Олександр Оболончик у парі з львів’янином Романом Захарківим.

Крім того у естафеті золоті медалі отримали Олександр Оболончик, а також бронзові медалі Андрій Мандзій, Світлана Кравчук, Сергій Даннік. Команда Тернопільщини посіла 2 загальнокомандне місце, набравши 900 залікових очків. Перемогли у командному заліку львів’яни (2525 оч.), треті іванофранківці — 140 оч.