Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Сподіваюсь, ми ще покажемо хороші результати в особистих гонках"

категорія: Зимові види | дата: 02 12 2014 | переглядів: 523
Дмитро Підручний:

Збірна України вдало стартувала на першому етапі Кубку світу в Остерсунді, виборовши четверте місце в змішаній естафеті. Третій етап цієї гонки у нашій команді був за Дмитром Підручним, якого ми і попросили поділитись враженнями від старту сезону.

— Діма, багато хто з вболівальників визнав тебе мало не героєм вчорашньої гонки. А сам ти як оцінюєш етап у власному виконанні?

— Ну… героєм точно ні. Я б взагалі поставив собі четвірку або навіть четвірку з мінусом. Ходом старався, ніде не зливав гонку, намагався кожен метр відпрацювати на максимумі, боровся до останнього. Гірше вийшло зі стрільбою, хоча у стійці був важкий рубіж, коли здійнявся неприємний вітер і стріляти було важко. Але й там старався вижати максимум. На жаль, не все вийшло, як хотілося.

— Для тебе це був перший мікст на рівні Кубку світу. Відчув якусь відмінність у порівнянні з класичною естафетою?

— Та ні! Дистанція така сама, суперники ті ж, працювати і боротись треба так само до кінця. Особливої різниці не відчувається.

— Командним результатом у гонці задоволений?

— Так, вважаю, що четверте місце — це досить непоганий результат для нашої команди. Особливо враховуючи, що була така запекла боротьба і в хвилині йшло дванадцять команд. І результат нашої команди я вважаю цілком заслуженим.

— Зазвичай до третього етапу гонка дещо розтягується, а вчора в тебе вийшов майже мас-старт. Щільна боротьба додавала хвилювання? 

— Чесно кажучи, навіть не було часу замислюватись про хвилювання чи якісь дрібниці. Я увесь був поглинутий боротьбою у гонці: як не відпустити суперників, за ким стати, кого обійти… Всі думки були про лижню і попаданні на рубежі, а на зайве не відволікався.

— А взагалі, перший старт сезону — хвилюючий момент, чи буденний?
— Так, ось перед гонкою певне хвилювання все-таки було. Все-таки це перший старт сезону, великого досвіду в мене поки що немає. До того ж, останнім часом у мене зі стрільбою не все виходило. І дійсно трохи хвилювався, адже мені довірили місце в естафеті, незважаючи на те, що на контрольних стартах в Тюмені я не був серед кращих в команді. Можливо, ходом я й непогано виглядав, а ось стрільба залишала бажати кращого. Тому буденним назвати цей старт точно не можна. Потрібно було знову звикнути до змагального ритму.

— Швидкістю на дистанції під час свого етапу вболівальників ти приємно здивував. А себе? :)

— Так, дійсно, трохи і себе здивував. (Посміхається)Чесно кажучи, не розраховував, що зможу боротись і терпіти такі швидкості. А вийшло що був на рівні з усіма, з ким довелось бігти поруч. Не відставав, а подекуди навіть задавав свій темп. Правда, на останньому колі було важкувато і я відстав на три секунди від норвежця, білоруса і американця. Але загалом ходом я дуже задоволений, і сподіваюсь, що таке задоволення отримуватиму й надалі.

— Я так розумію, що роботою лиж ти задоволений також. Довго довелось обирати "щасливу" пару?

— Сервісмени з п’ятьох-сімох пар відбирають дві-три найкращі, і вже між ними обирає сам спортсмен. Тому 5-7 хвилин — і лижі були вибрані. Хочу принагідно подякувати нашим змазчикам за роботу. Їм за цю гонку — тверда п’ятірка. Лижі їхали дуже гарно, і проблем з ними вчора не було, я гадаю, в цілої команди.

— Ну а загалом, як оцінюєш свій стан на старті сезону?

— Думаю, що зараз вся команда в непоганій формі, і я в тому числі. Сподіваюсь, ми ще покажемо хороші результати в особистих гонках. Почуваюсь я добре, зі здоров’ям проблем також немає, і сподіваюсь, що стрільба також не буде підводити.

— Діма, дякуємо за коментар і за вчорашні емоції! Бажаємо, аби особисті гонки в тебе вийшли ще краще, ніж етап естафети!

— Дякую усім, хто за нас вболіває.

За матеріалами ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: