Про нас
увійти

Олена Підгрушна хоче провести Олімпійські ігри в Україні

категорія: Зимові види | дата: 14 05 2014
Олена Підгрушна хоче провести Олімпійські ігри в Україні

Реалізація олімпійського проекту "Львів-2022" сприятиме значному покращенню інфраструктури для активного відпочинку в Карпатах та зміцненню економіки регіону. Львів та Карпатські гори є чудовим місцем для проведення олімпійських змагань.

На цьому наголосила заступник міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна у Львові 7 травня під час відеоконференції між Заявковим комітетом "Львів-2022" та Міжнародним олімпійським комітетом, інформує прес-служба ЛОДА.

— Уряд України розуміє силу спорту й олімпійських цінностей як чинників розвитку країни, — зазначила Олена Підгрушна. — Ми докладемо усіх зусиль, аби наша спільна олімпійська мрія стала реальністю у Львові.

Нагадаємо, місто Львів продовжує участь у процесі визначення міста-господаря зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. На сьогодні Заявковим комітетом "Львів-2022" було подано до Міжнародного олімпійського комітету заявковий документ та файл. Місто, яке прийматиме XXIV зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Джерело: zik.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook