Про нас
увійти

Здобутки кременецьких спортсменів на чемпіонатах України

категорія: Зимові види | дата: 20 03 2014
Здобутки кременецьких спортсменів на чемпіонатах України

Спортсмени із Кременеця взяли участь у ряді змагань всеукраїнського рівня, які нещодавно відбулись у селищі Ворохта Івано-Франківська області, і повернулись додому із чималими здобутками, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Так, 12 березня на чемпіонаті України зі стрибків на лижах з трампліна К-75 м вихованець Кременецької СДЮШОР Руслан Баланда став бронзовим призером.

У командних змаганнях чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліна К-90 м, який відбувся у Ворохті 13 березня, команда Тернопільської області №1 зайняла перше місце. У її складі виступили Руслан  Баланда, Андрій Климчук (Кременецька СДЮШОР), Степан Пасічник  та Віктор Пасічник (Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності).

Також Віктор Пасічник та Андрій Климчук стали призерами чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліна К-90 м в особистому заліку. Відтак, Віктор Пасічник здобув срібну нагороду, а Андрій Климчук завоював бронзу.

15 березня на чемпіонаті України з лижного двоборства Віктор Пасічник виборов звання чемпіона України, а його колега по команді  Руслан Баланда став срібним призером.

Відзначились наші спортсмени і у командних змаганнях чемпіонату України з лижного двоборства, що відбулись 16 березня. Команда Тернопільської області, у складі якої виступали Дмитро Мазурчук, Олег Валівчук та Віктор Пасічник, зайняла перше місце, а команда, де змагались Сергій Малищик, Руслан Баланда та Андрій Климчук, посіла другу сходинку п’єдесталу пошани.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook