Про нас
увійти

На честь Олімпійських ігор у Тернополі запалили олімпійський вогонь (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Зимові види | дата: 08 02 2014
На честь Олімпійських ігор у Тернополі запалили олімпійський вогонь (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 7 лютого, на набережній тернопільського ставу відзначили старт зимових Олімпійських ігор у Сочі.

— Ми хочемо підтримати нашу Олімпійську збірну і зокрема п'ятірку тернопільських спортсменів, які боротимуться за медалі, — розповідає організаторка заходу Лілія Проць. — Проведемо "руханку", яка була започаткована два роки тому до відкриття літньої Олімпіади. Тепер спільно з тернопільським відділенням НОК України проводимо "руханку" на набережній. Тим самим ми не лише популяризуємо фізичну культуру та спорт, але і олімпійський рух.

У "руханці" взяли участь члени спортклубів за місцем проживання, школярі та вихованці спортивних шкіл. До занять спортом просто неба могли долучитися і перехожі.

— Сноубордом я займаюся вже 8 років і маю звання кандидата в майстри спорту, — говорить вихованка ДЮСШ "Екстрім" Ірина Грещук. — Цей вид спорту мені подобається, відчуваю задоволення від катання. До падінь вже звикла, а тому не так боляче, адже це частина нашого виду спорту.

Кульмінацією свята стало запалення олімпійського вогню та підняття прапора. А після "руханки" та олімпійської вікторини організатори записали відеозвернення тернополян до наших олімпійців.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook