Про нас
увійти

В Кременці відбулося свято Олімпійського прапора

категорія: Зимові види | дата: 05 02 2014
В Кременці відбулося свято Олімпійського прапора

1 лютого в Кременці в рамках церемонії відкриття чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства серед юніорів було піднято Олімпійський прапор на честь проведення XXII Зимових Олімпійських ігор у Сочі. Такі дійства, напередодні відкриття Олімпіади, цими днями проходять в багатьох містах України, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками Свята Олімпійського прапора, окрім спортсменів з Тернопільщини та Івано-Франківщини, які прибули на змагання, стали члени виконкому обласного відділення Національного Олімпійського комітету України — начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний, перший заступник голови обласного відділення НОК Віталій Ігнатенко, заступник редактора газети "Вільне життя плюс", голова комісії "Пропаганда олімпійського руху та засоби масової інформації" Богдан Дікальчук та представник Міністерства молоді та спорту України Роман Рудницький, представники оргкомітету Чемпіонату.

Честь підняти Олімпійський прапор було надано членові збірної команди України із санного спорту на XXII Зимових Олімпійських Іграх в Сочі Андрію Мандзію та капітанам команд-учасниць змагань.

Як сказав, звертаючись до присутніх на церемонії начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА Ігор Підгайний, серед 43 українських спортсменів — учасників XXII Зимових Олімпійських Ігор в Сочі — п’ятеро представників нашої області, причому, троє з них — Андрій Мандзій, Олександр Оболончик та Віктор Пасічник — є кременчанами. Ігор Васильович запевнив, що вся Тернопільщина пишається нашими олімпійцями, сподівається на їхній успішний виступ на Олімпіаді, висловив вдячність спортсменам та їхнім тренерам за працю, яку вони вкладають в розвиток Олімпійського руху в нашому краї, на власному прикладі пропагуючи спорт та здоровий спосіб життя.

Вітання від Президента Національного Олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки з нагоди Свята Олімпійського прапора зачитав перший заступник голови обласного відділення НОК Віталій Ігнатенко: "Вже зовсім скоро у російському Сочі розпочнеться найочікуваніша спортивна подія — XXII зимові Олімпійські ігри! Мені дуже приємно, що представники 13 регіонів делегували 43-х героїв захищати честь нашої країни й гідно нести синьо-жовтий стяг, прославляючи Україну в світі. Для більшості спортсменів нашої команди — це перші Олімпійські ігри у кар’єрі, а отже й перший хвилюючий і серйозний іспит. Вірю, що завдяки нашій спільній підтримці та гарячим вболівальницьким серцям, вони складуть його гідно. Звертаюсь до кожного учасника й учасниці сьогоднішнього свята — беріть приклад з наших олімпійців, займайтеся фізичною культурою та спортом, будьте сильними, здоровими та успішними. Вірте у свої сили та впевнено йдіть до поставленої мети! Нових життєвих перемог вам!".

До речі, планується, що 7 лютого Олімпійський Прапор буде піднято на Театральному майдані Тернополя. Аналогічний захід відбудеться і на базі ОДЮСШ з біатлону, що в селі Підгороднє Тернопільського району, де свого часу проходили підготовку учасники національної Олімпійської збірної з біатлону на XXII Зимових Олімпійських Іграх в Сочі, наші знані земляки Олена Підгрушна та Дмитро Підручний.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook