Про нас
увійти

Майстри з Кременця їдуть на Олімпіаду у Сочі

категорія: Зимові види | дата: 26 01 2014
Майстри з Кременця їдуть на Олімпіаду у Сочі

Із часів, коли відома саночниця Наталя Якушенко, яка завершальні роки своєї спортивної кар’єри захищала як у збірній України, так і на міжнародній арені честь Тернопільщини, завоювавши єдину поки що для держави медаль чемпіонату світу, вітчизняні майстри не особливо радують власних прихильників гучними досягненнями.

Тож успіхом для них, безперечно, стало і завоювання ліцензій на участь у зимових Олімпійських іграх у Сочі. До підсумкового списку Міжнародної федерації санного спорту, складеному за результатами п’яти етапів Кубка світу, проведених торік у грудні-листопаді, потрапили шестеро вітчизняних атлетів — львів’яни Андрій Кісь, Олена Шхумова, Олена Стецків і Роман Захарків та наші майстри з Кременця, вихованці обласного ФСТ "Колос" Андрій Мандзій із Олександром Оболончиком. Останній разом із Захарковим матиме можливість продемонструвати майстерність лише в заїздах двомісних екіпажів.

Побажавши українцям стрімких і швидких спусків на санно-бобслейній трасі в Сочі, все ж зазначимо: серед претендентів на медалі їх немає і в списках найбільших оптимістів. Побажаймо, аби, дотримуючись олімпійського принципу "Головне — не перемога, а участь", досягли кращих своїх результатів на таких престижних стартах.

Змагання із санного спорту розпочнуться на олімпіаді в неділю, 9 лютого.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook