Про нас
увійти

Перед Олімпіадою у Сочі Олену Підгрушну годують часником та салом!

категорія: Зимові види | дата: 26 01 2014
Перед Олімпіадою у Сочі Олену Підгрушну годують часником та салом!

Готуватись до Олімпіади українським біатлоністкам доводиться в кліматичних умовах наближених до тих, які очікують в Сочі.

Замість снігу, в чеському Новому Мєсті — вже традиційний для цієї європейської зими — дощ. Та тренери навіть задоволені.

— У Сочі погода буде непередбачувана — і дощі, і тумани. Куди гірше було б, якби з комфортних умов потрапити туди в погані, — каже старший тренер збірної України з біатлону Григорій Шамрай. За такої погоди легко підхопити застуду, та тренер знає, як попередити хворобу.

— Чеснок, лук та сало — це найкраща фармакологія, — переконаний Шамрай.

І все ж проблем зі здоров’ям уникнути не вдалося. Лідер збірної України Олена Підгрушна повернулась до тренувань лише кілька днів тому. Через застуду вона пропустила два етапи кубку Світу, та нині почувається добре та набирає форму.

Саме в Новому Мєсті Олена торік стала чемпіонкою світу та разом з Юлією Джимою і сестрами Валею та Вітою Семеренко виграли "срібло" в естафеті. Тому за два тижні до Олімпіади дівчата впевнено говорять про наші шанси на медалі в Сочі.

— Дійсно, ми головні претенденти на медалі в естафетних гонках, навіть в загальному рейтингу ми на третьому місці, — каже тернополянка Підгрушна.

Після Чехії в українських біатлоністок ще один збір в Туреччині, а потім — дорога на олімпіаду до Сочі.

За матеріалами fakty.ictv.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook