П'ятеро мешканців Тернопілля представлятимуть область на ХХІІ зимових Олімпійських іграх
![П'ятеро мешканців Тернопілля представлятимуть область на ХХІІ зимових Олімпійських іграх](http://sports.te.ua/upload/news/9bd6a54f7987f5a2670976853a4fa4eb52d7933b7b740.jpg)
З 7 по 23 лютого у місті Сочі (Росія) проходитимуть ХХІІ зимові Олімпійські ігри. Захищатимуть честь України на спортивних аренах поблизу селища Красная Поляна і боротимуться за перемогу, серед інших, і п'ятеро мешканців Тернопілля.
Вболівальники сподіваються побачити на п'єдесталі пошани біатлоністку Олену Підгрушну. Чекають успіхів у чоловічій біатлонній естафетній гонці і від Дмитра Підручного. Віражі санно-бобслейної траси випробують Андрій Мандзій та Олександр Оболончик. А серед лижників-двоєборців Тернопілля вболіватиме за Віктора Пасічника.
Нагадаємо, що столиця Олімпіади була обрана під час 119 сесії МОК в місті Гватемала, столиці Гватемали 4 липня 2007. Це вже другі Олімпійські ігри, які проходитимуть на території Росії. До цього в Москві у 1980 році пройшли XXII літні Олімпійські ігри і вперше — зимові Ігри.