Про нас
увійти

Чи зможе Олена Підгрушна виграти медаль Олімпійських ігор?

категорія: Зимові види | дата: 07 01 2014
Чи зможе Олена Підгрушна виграти медаль Олімпійських ігор?

Трохи більше, ніж за місяць, у Сочі розпочнеться боротьба за олімпійські медалі, де українські спортсмени статистами не будуть. Ми спробували окреслити коло спортсменів, які посперечаються за місце на олімпійському п'єдесталі

Безперечно, претендент №1 на здобуття олімпійської медалі серед українців, навіть більше — фаворитами Олімпіади, є жіноча біатлонна естафета. Олена Підгрушна, Валя і Віта Семеренко, а також Юлія Джима цього сезону мають "золото" і "срібло" етапів кубка Світу, ділячи в заліку цієї дисципліни перше місце з німкенями. Минулий сезон наш квартет закінчив на другому місці в заліку естафет, дівчата були срібними призерками чемпіонату світу. Проте такої збалансованої команди, як українська четвірка, немає в жодної іншої збірної. Головне — кожна повинна відпрацювати без збоїв, на своєму рівні.

Тернополянка Олена Підгрушна їде в Сочі чемпіонкою світу в спринті, бронзовою призеркою планетарної першості в гонці переслідування. Минулого сезону вона здобула 2 особисті нагороди на етапах кубка Світу і фінішувала 8-ю в рейтингу найкращих біатлоністок світу. Цього року в Олени є проблеми зі стрільбою, але маємо позитивний досвід — на головний старт сезону українка вміє зібратися!

За матеріалами espreso.tv

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook