Про нас
увійти

Володимир Бринзак: "Діму Підручного можу тільки похвалити"

категорія: Зимові види | дата: 05 01 2014
Володимир Бринзак:

Після вчорашніх гонок переслідування у німецькому Обергофі свою оцінку дав президент федерації біатлону України Володимир Бринзак.

— Чи задоволені Ви тим, як проявили себе наші чоловіки?

— Я б так не сказав. Той же Прима перше лежання, вважаю, відпрацював неграмотно, стріляв довго і, як наслідок, неточно. Сєднєву теж було дуже важко після гір — "рубонув" так, що навіть рухатися нормально він не міг. Семенов — настріляв, а Андрій пройшов гонку нормально для нинішнього рівня готовності. Молодого Діму Підручного можу тільки похвалити.

Але всі результати ми зараз сприймаємо через призму того, що команда сильно завантажена, і на даному етапі змагатися нам дуже важко. Я вчора говорив про це, а вже сьогодні ми побачили, що "накрило" і Підгрушну, і Валю Семеренко — тих, хто вчора ще виглядав більш упевнено. Та ж Валя каже, що їй і вчора вже було непросто, а сьогодні на стійці вже практично не бачила мішеней, насилу контролювала ситуацію. Олена після гонки поскаржилася, що вже на першому спуску відчула, що лижі "стоять". Вона намагалася тримати темп, але в підсумку настріляла вже в лежанні. Потім, звичайно, заспокоїлася і провела гонку нормально.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook