Бринзак: "Хвилювання за чоловіка завадили розкритися повною мірою Олені Підгрушній"
![Бринзак:](http://sports.te.ua/upload/news/f1c8765975588703d0895272755183b952bd87883feec.jpg)
Цього року українські біатлоністки показують чудові поточні результати: на етапах кубка світу у нас два "золота", два "срібла" і дві "бронзи". 56-річний Володимир Бринзак, президент Федерації біатлону України, коментує результати для gazeta.ua.
— Вони успішні та обнадійливі, — каже Володимир Михайлович. — Дівчата спрацювали якщо не на "відмінно", то дуже добре. Валя Семеренко у прекрасній формі. Те ж можу сказати і про Юлію Джиму. Психологічні проблеми — хвилювання за чоловіка завадили розкритися повною мірою нашому капітанові Олені Підгрушній (народному депутату від "Свободи" Олексієві Кайді розбили голову під час протестів у Києві. — "ГПУ"). Стрімко набирає форму Віта Семеренко. Хотілося, щоб від них не відставали Наталія Бурдига з Марією Панфіловою. Складніша ситуація з чоловіками. Наше основне завдання — підтягнути чоловічу збірну. На перших етапах були проблеми в Андрія Дериземлі, Артема Прийми, Сергія Семенова. Хлопці не змогли цілковито зосередитися на етапах Кубка світу.