Чемпіонат України з біатлону: тернополянин Віталій Труш виборов "срібло"

категорія: Зимові види | дата: 24 12 2013
Чемпіонат України з біатлону: тернополянин Віталій Труш виборов

В Тисовці триває чемпіонат України з біатлону. Змагання в юніорському і юнацькому розрядах, що відбувались впродовж двох днів, 21-22 грудня, і включали спринтерські гонки та гонки з масовим стартом, завершились.

Однак старти серед дорослих спортсменів розпочинаються 24 грудня і пройдуть у трьох дисциплінах: спринти, масс-старти та естафети, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У молодшій віковій групі серед юнаків на дистанції 10 км тернопільський біатлоніст Віталій Труш виборов срібну нагороду. Його колега по команді Тарас Лесюк був четвертим, а серед дівчат на дистанції 7,5 км Мар’яна Брикайло — стала сьомою.

У старшій віковій групі серед юніорок на дистанції 10 км вихованки Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону виступили так: Марія Кручова посіла четверте місце, а Ірина Беган — п’яте.