У перший день чемпіонату України з біатлону тернополяни здобули медалі

категорія: Зимові види | дата: 21 12 2013

В Тисовці розпочались змагання юнацького і юніорського чемпіонату України з біатлону, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Триватиме турнір два дні. Першою дисципліною був спринт. Як повідомляє Федерація біатлону України, гонка у дівчат пройшла при невеликому вітрі і температурі 4-5 градусів морозу. А ось хлопцям не пощастило: до другого старту вітер посилився і задув сильними поривами, тому деякі спортсмени в стійці взагалі не могли потрапити в мішені.

Щодо результатів, то у молодшій віковій групі в спринтерській гонці на 6 км серед дівчат перемогу здобула вихованка Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону Марія Кручова. Результат спортсменки — 23:11,3. У цій віковій групі серед юнаків на дистанції 7,5 км срібним призером став ще один тернопільський біатлоніст Назар Цебринський, а Роман Бригадир був п’ятим.

У старшій віковій групі тернопільські спортсмени здобули ще й дві бронзові медалі: Ірина Беган стала бронзовою призеркою серед юніорок на дистанції 7,5 км, а Євген Лозовий виборов "срібло" серед юніорів на дистанції 10 км. Тернопільський біатлоніст Володимир Зубанич став шостим.

Щодо загальних результатів першого дня змагань Чемпіонату України з біатлону, то у молодшій віковій групі другою була Оксана Сигети, третьою — Анна Кривонос. Серед юнаків перше місце здобув Денис Насико, "срібло" — у Назара Цебринського, а "бронза" — у Тараса Лесюка.

У старшій віковій групі серед юніорок переможницею була Юлія Бригінець, другою була Юлія Горпинич, а серед юніорів — перше-друге місця розділили Антон Мигда та Максим Івко.