Про нас
увійти

Валентина Цербе: "Олена Підгрушна виявилася морально не готовою відкривати сезон"

категорія: Зимові види | дата: 27 11 2013
Валентина Цербе:

Уже в дебютній гонці сезону збірна України з біатлону виборола бронзову нагороду. Перший успіх нашої команди відбувся у шведському Остерсунді У змішаній естафеті українську дружину представляли тернополянка Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Сергій Семенов та Андрій Дериземля.

Цього разу Україну на п'єдестал винесли чоловіки, а не жінки. Олена Підгрушна використала аж п'ять додаткових патронів, пізніше Валентина Семеренко допустила три промахи. Зате чоловіки відпрацювали ідеально. Сергій Семенов повернув Україну до когорти борців за п'єдестал, а Андрій Дериземля остаточно вивів її на третє місце.

— Це дуже приємний сюрприз, каже газеті "Експрес" Валентина Цербе, бронзова призерка Олімпійських ігор у Ліллехамері. — Особливо радує, що під час такого урагану українці впоралися зі стрільбою. Вони подолали не лише суперників, а й ураган. Зробили те, чого не змогли елітні біатлоністи планети.

— Наші чоловіки виступили краще за жінок. Це несподіванка?

— У змішаній естафеті не варто ділити спортсменів, бо це — одна команда. Але треба визнати, що хлопці були влучніші. Олена Підгрушна виявилася морально не готовою відкривати сезон, а Валентина Семеренко переживає за травму сестри. Вона розуміє, що повинна працювати і за себе, і за Віту. А це тисне. А от хлопці працювали спокійно, бо від них ніхто не вимагає нагороди.

За матеріалами Галичина спортивна

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook