Про нас
увійти

Які секрети краси в Олени Підгрушної?

категорія: Зимові види | дата: 21 11 2013
Які секрети краси в Олени Підгрушної?

Редакції Delfi вдалося поспілкуватися з чемпіонкою, спортсменкою і просто красунею про те, як же їй вдається підтримувати свою красу в умовах посиленої підготовки до майбутньої Олімпіади.

— Які ваші головні б'юті-секрети?

— Краса передусім полягає в стані душі. Коли ти відчуваєш себе красивою, коханою. У мене влітку відбулося весілля, тому я досі на емоціях, і вони змушують мене сяяти і відчувати себе красивою.

— Як ви зберігаєте свою красу в холодну пору року, коли на вулиці мороз і вітер?

— У нас мало часу на якісь процедури, маски і так далі. Якщо якусь маску раз на тиждень вдасться зробити — то це вже свято для всього організму. Для догляду за собою в умовах щільного графіка нам потрібні ефективні, швидкодіючі засоби, використання яких не займає багато часу. Кожен з нас з роками, на власному досвіді, вибрав для себе певні креми, масла, які можна нанести на обличчя, щоб хоч якось його захистити від впливу вітру і температури. Всі ми різні, і відповідно, у кожного свої засоби по догляду. А виглядає це приблизно так: за 10 хвилин до виходу, тут одягаємося, там одягаємо шапку, рукавички, а тут ще й крем забули нанести, і вже побігли на лижі, а потім знову щось нанесли на обличчя і бігом спати.

У нас є ще один дуже "гламурний" спосіб захисту шкіри від сильного морозу — заклеювати ніс і щоки тейпом. (Тейп — це спеціальний пластир). Так, це така методика, щоб хоч якось захистити шкіру обличчя. А потім звучать такі коментарі: "Вам дуже йде зелений тейп!"

— Як ви вважаєте, чи можна залишатися гарними, не витрачаючи величезні гроші на салони краси?

— Звичайно, потрібно приділяти собі час в будь-якому випадку. Жінці просто необхідно хоча б один день на тиждень, або навіть на місяць, присвятити себе: піти до перукарні, зробити якісь процедури, масочки. Просто навіть для настрою, відчути себе красивою, доглянутою. Навіть ми, коли у нас буває день відпочинку, пів дня присвячуємо цим ритуалам краси. От кажуть, що дівчата постійно спізнюються, адже їм перш ніж вийти з дому, потрібно годину присвятити макіяжу...

Своєму макіяжу я приділила 5 хвилин. Це все можна зробити набагато швидше, простіше, набагато дешевше, і не витрачаючи багато часу і грошей на салони. Нехай краще дівчата не в салонах постійно бувають, а бігають, займаються в спорт-залах — більше користі буде.

— Які поради по догляду за своєю зовнішністю ви можете дати жінкам, які люблять активно займатися спортом?

— Звичайно, у кожного сприйняття краси побудовані по-своєму. Хтось вважає красивою пампушку, хтось худишку, у когось бардак на голові і він відмінно себе почуває, а комусь потрібно волосся пригладити і в пучок сховати. Я думаю, у кожної жінки, незалежно від того, чим вона займається, тобто на рівні підсвідомості свої маленькі секрети, свої нюанси. Найголовніша порада — щоб вона сама себе відчувала красивою. Якщо жінка відчуває себе красивою, то всі будуть сприймати її рівно так, як вона себе відчуває.

— Які поради і рецепти краси ви дізналися від своїх мам?

— Я вам скажу, нам з мамами пощастило, вони завжди самі доглянуті і за нами в дитинстві стежили. У школу — волосся в порядок, нігті в порядок, складочки на сукні розгладити. Адже кожна мама хоче, щоб її дитина була красивою. Дивишся на маму, вона доглянута, і хочеться бути схожою на неї. У нас з дівчатками мами всі красиві, стрункі, доглянуті. Завжди наші мами за собою стежать, намагаються добре виглядати для себе, для дітей, для чоловіка, у нас є з кого брати приклад.

— Як виглядають ваші ритуали краси?

— Умитися, прийняти душ, намазатися кремами сонцезахисними, і побігти на тренування. Прийшла, вмилася, знову завдала крем і так по колу. У нас 2 тренування на день, як мінімум 3 рази вмиваємо обличчя, і шкіра нам за це не дуже вдячна. Тому головне для нас — використовувати такі креми, масла, сироватки, які відновлюють, заспокоюють і захищають обличчя через те, що ми його постійно вмиваємо і піддаємо холоду і вітру.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook