Про нас
увійти

Олені Підгрушній показали, як Тернопільщина готується до Олімпійських ігор

категорія: Зимові види | дата: 03 11 2013
Олені Підгрушній показали, як Тернопільщина готується до Олімпійських ігор

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян ознайомив з реконструкцією біатлонної бази, що у Підгородньому Тернопільського району, народного депутата України Олексія Кайду, чемпіонку світу з біатлону Олену Підгрушну та чемпіонку Європи з біатлону Світлану Крикончук.

Керівник області зокрема, продемонстрував будівництво нової лижеролерної траси ФСТ "Колос", яка створюється за найсучаснішими вимогами. Її протяжність 2300 метрів. Зараз за допомогою великої кількості техніки активно розчищається майбутня траса, завозиться пісок та щебень. Крім цього, влада області працює над реалізацією проекту щодо будівництва нового стрільбища на 30 стійок, який би відповідав міжнародним стандартам.

— Реконструкція біатлонної бази — це яскравий приклад співпраці влади, бізнесу та громадськості. Ми розпочали цю роботу, ми її і виконаємо. Це питання під моїм особистим контролем. Нам треба оновити базу. Побудувати тут сучасні будівлі для спортсменів — створити таку інфраструктуру, щоб сюди хотіли їхати і спортсмени, і болільники, — зазначив голова Тернопільської ОДА.

Як заявив Валентин Хоптян, область прагне допомогти у реалізації ідеї президента України Віктора Януковича щодо проведення у 2022 році зимових Олімпійських ігор. За словами Валентина Хоптяна, шанси України великі після успішного проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. В 2015 держава прийматиме чемпіонат Європи з баскетболу. Відтак, досвід проведення масштабних спортивних заходів в України є.

— В нас є можливість поборотися за Олімпійські ігри 2022 року. Відтак, біатлонна база у Підгородньому зможе прийняти змагання. В нас є Кременець, де сьогодні знаходиться єдина в Україні санна траса, є трампліни — там теж треба провести роботу з модернізації об’єктів, — заявив керівник області.

Голова Тернопільської ОДА пообіцяв реалізацію проекту з реконструкції лижеролерної траси довести до логічного завершення. Спортсменки побаченим залишились задоволеним, народний депутат Олексій Кайда пообіцяв сприяння та підтримку реалізації ідеї на центральному рівні.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook