Про нас
увійти

Чемпіонка Світу Олена Підгрушна: "Обіцяю радувати своїх фанатів"

категорія: Зимові види | дата: 24 09 2013
Чемпіонка Світу Олена Підгрушна:

Капітан збірної України з біатлону розповіла кореспонденту sport.segodnya.ua про заміжжя і Олімпіаду-2014.

— Олено, в новому сезоні буде виступати Олена Підгрушна або Кайда?

— Прізвище міняти буду, але вже після Олімпіади зміню. Самі розумієте, в нашій державі, щоб поміняти документи, потрібні зайві нерви і час. У мене немає ні того, ні іншого.

— Ходять чутки, що після Сочі-2014 ви збираєтеся йти в декрет і зав'язувати зі спортом.

— Що загадувати. Як вийде, так і буде. На все воля Бога ...

— Щось змінилося у вашій підготовці після заміжжя? Може додому стали частіше відпрошуватися зі зборів?

— Заміжжя ніяк не вплинуло на мої тренування. У мене дуже розумний чоловік, він все розуміє. Ніяких умов мені не ставить... Відпрошуватися додому — такого ніколи не було і бути не може. У нас є заплановані збори, дні виїзду — приїзду — ніяких запізнень! Єдине, мені дозволили приїхати на тиждень пізніше на перший сумської збір, оскільки він збігався з моїм весіллям. Але при цьому я вдома займалася з тренерами. І вже наступного дня після весілля поїхала на збір.

— У олімпійський сезон, напевно, і умови підготовки будуть трохи кращі?

— У нас настільки добре ставлення до біатлону в країні, що вже не залежить: олімпійський рік чи ні. Все, що заплановано — все робиться. У нас є все — від екіпіровки, до повноцінних зборів.

— Ну раз у вас все є, значить, і попит найбільше буде з біатлону на Олімпіаді.

— Якщо ми будемо зациклюватися на тому, що з нас вимагають медалі, то нічого ніколи не вийде. Розуміємо, що у нас є всі умови, тому треба показати результат, щоб перед собою не було соромно.

— Психологічно готові, що саме від вас вимагатимуть медаль у Сочі?

— Поки я частіше чую, що сестри Семеренко повинні виграти медаль, а не Підгрушна . Так що не такий вже і сильний прес на мене. Минулий сезон я почала добре, стала показувати високий результат на кубках світу і думаю собі: "А ще пік форми повинен бути. Що ж тоді зі мною буде?" І коли я на ЧС виборола "золото", то по-справжньому зрозуміла, що це таке пік форми. Це неймовірно, приголомшливо — біжиш, немов, на крилах летиш . Так що буду сподіватися, що пік моєї форми доведеться і на Олімпійські ігри.

— До речі, у багатьох спортсменів після етапу кубка світу були нарікання на Сочі.

— У плані організації, проживання, трансферу — жодних питань. Єдина проблема — круті віражі. Але організатори обіцяли трохи поміняти конфігурацію траси.

— Влітку тренер нашої команди Королькевич перейшов в російську збірну. Прикро?

— Що тепер говорити. Було добре при Королькевичі, зараз добре з Бєловою. Лише по закінченні сезону можна буде щось аналізувати.

— Як себе почуваєте перед стартом сезону?

— Олімпійські ігри будуть на висоті, а в минулому сезоні ми на рівнині готувалися. Відповідно, у цьому році збільшується кількість підготовки в горах. Подивимося. Але обіцяю радувати своїх фанатів. Мені розповідали вболівальники, що під час змагань вони моляться, хрестять телевізор. А коли на нагородженні наші вболівальники співають гімн України — це не може зрівнятися ні з якою медаллю.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook