Про нас
увійти

Тернопільщина хоче долучитися до проведення в Україні Олімпійських ігор

категорія: Зимові види | дата: 07 09 2013
Тернопільщина хоче долучитися до проведення в Україні Олімпійських ігор

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян провів виїзну нараду з питань розвитку та реконструкції біатлонної бази, що у Підгородньому Тернопільського району.

Керівник області оглянув будівництво нової лижеролерної траси ФСТ "Колос", яка створюється за найсучаснішими вимогами. Її протяжність 2300 метрів. Зараз вже завершується її розчищення і якщо будуть сприятливі погодні умови у найближчий період трасу буде заасфальтовано, зазначив Валентин Хоптян. Крім цього, влада області працює над реалізацією проекту щодо будівництва нового стрільбища на 30 стійок, який би відповідав міжнародним стандартам.

— Ми розпочали цю роботу, ми її і виконаємо. Потрібно спільно: влада, меценати попрацювати. Нам треба оновити базу. Побудувати тут сучасні будівлі для спортсменів — створити таку інфраструктуру, щоб сюди хотіли їхати і спортсмени, і болільники, — зазначив голова Тернопільської ОДА.

Питання модернізації біатлонної бази у Підгородньому на особистому контролі в голови ОДА. Область прагне допомогти у реалізації ідеї президента України Віктора Януковича щодо проведення у 2022 році зимових олімпійських ігор. За словами Валентина Хоптяна, шанси України великі після успішного проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. В 2015 держава прийматиме чемпіонат Європи з баскетболу. Відтак, досвід проведення масштабних спортивних заходів в України є.

— Область має це враховувати і вже готуватися. В нас є можливість поборотися на олімпійські ігри 2022 року. Відтак, біатлонна база у Підгородньому зможе прийняти змагання, або ж стати сучасною базою олімпійського резерву. В нас є Кременець, де сьогодні знаходиться єдина в Україні санна траса, є трампліни — там теж треба провести роботу з модернізації об’єктів. Створення належних умов для тренування спортсменів-біатлоністів у Підгородньому, оновлення інфраструктури спортивних об’єктів у Кременці допоможе залучити дітей Тернопілля до заняття спортом, — заявив керівник області.

Керівник області пообіцяв питання модернізації біатлонної бази обговорити з віце-прем’єр-міністром України Костянтином Грищенком, який наступного тижня відвідає область з робочою поїздкою. Також це питання Валентин Хоптян обговорить і з президентом України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook