Про нас
увійти

Олена Підгрушна залишилася без тренера напередодні Олімпіади

категорія: Зимові види | дата: 21 05 2013
Олена Підгрушна залишилася без тренера напередодні Олімпіади

Капітан жіночої збірної, 26-річна Олена Підгрушна, засмучена тим, що наставник команди Володимир Королькевич тепер тренуватиме росіянок.

— Обговорювати вчинки колишнього тренера не зовсім етично. Безперечно, це втрата для нашої збірної. Після відходу Королькевича, мабуть, найбільше постраждаю я. За час його роботи в збірній додали всі дівчата, але найбільший прогрес був саме в мене. Вдвічі прикро, що це сталося напередодні Олімпіади. Ніякого прощального вечора Королькевич не влаштовував. Новину про його перехід мені повідомив голова федерації Володимир Бринзак.

Олена не впевнена, що від такого перебігу подій виграють росіяни.

— Якщо Володимир Борисович тренуватиме першу збірну Росії, то, на мою думку, вона має додати. Якщо ж з основним складом і надалі працюватиме німець Піхлер, то мало що зміниться.

З новим тренером — Надією Бєловою чемпіонка світу ще не тренувалася.

— Мені некоректно обговорювати це призначення, бо я не працювала з нею ані дня. Колишні підопічні Бєлової мають різні точки зору на її роботу. Коли почнемо працювати разом, тоді можна буде щось говорити.

У біатлонному кубку Світу 2012/13 Україна посіла сьоме місце у загальнокомандному заліку. Наші здобули 13 нагород: двічі — "золото", п’ять разів — "срібло", шість — "бронзу". 11 медалей, зокрема обидва "золота", на рахунку жіночої збірної.

Російські біатлоністки були на п’єдесталі дев’ять разів — одне "золото", по чотири срібних та бронзових нагороди.

За матеріалами gazeta.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook