Про нас
увійти

Тернопільські сноубордисти за зиму назбирали 50 медалей!

категорія: Зимові види | дата: 15 04 2013
Тернопільські сноубордисти за зиму назбирали 50 медалей!

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи "Екстрім" управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради квітневими стартами завершили зимовий сезон перемогою на всіх етапах кубка та юніорському і юнацькому чемпіонатах України з сноубордингу. Здобуток тернополян - 50 нагород!

Ця беззаперечна перевага тернополян над іншими п’ятнадцятьма спортивними школами України давалась нашим юним сноубордистам нелегко: не обійшлось без переломів рук у наймолодших (Юля Подвірна та Ліна Загайкевич), забій грудної клітки Тані Дуди, несподіване падіння Тані Копчак — учасниці Європейського Олімпійського фестивалю в Румунії з травмою коліна на міжнародному ФІС-старті.

П’ятьох наших сноубордисток під час падінь на трасі після стартів звозили рятівники на ношах "ак’я" в травмпункти — такою ціною окремі тернополяни долали нелегкі гірські схили.

— Завершувались змагання у Кострино на Закарпатті, — розповідає Віта Марія Ханас (школа 19). — Я успішно подолала складну трасу (правда, в призи не попала), спускаючись на фініш на крутому схилі налітає на мене київський сноубордист, ледве не відрізав мені кантом сноуборда праву руку і погнав вниз. Не один день довелось лікувати травмовану руку.

— Готуючись до заключного старту дуже спішила, не замітила і наїхала на польського сноубордиста, що невдало впав і лежав на схилі. В результаті — у мене струс мозку, а йому хоч би що. Хіба це справедливо? — обурюється десятирічна сноубордистка Таня Ярош (школа 23) — двічі призерка чемпіонату України серед молодших дівчат:

За підсумками сезону 2013 року десять наших юних сноубордистів — у складі національної збірної команди України.

Найбільше нагород здобули Таня Тарнавська та Наталя Смик (школа 20), Ніна Ящук (школа 22), Настя Романів (школа 11). Призові місця на окремих етапах кубка України здобували Тарас Дідик (школа 23), Оксана Мерц (школа 23 — Київський університет фізичного виховання), Марта Синоруб (Класична гімназія).

До перемог вихованців вели тренери-викладачі вищої та першої категорії, майстри спорту Світлана Тимош, Галина Гречин та Андрій Бігуняк (доречі, самі встигали здобути медалі Всеукраїнських змагань), а також Тетяна Романишин, Наталя Пазунка та Ірина Паренна.

Всю зиму функціонувала гірськолижна траса з підйомником, яку обслуговували та постійно ремонтували фахівці: Мирослав Паренний, Сергій Кундас, Олег Мазепа та Віталій Гармасій.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook