Про нас
увійти

Кременчани достойно виступили на чемпіонаті України з санного спорту

категорія: Зимові види | дата: 21 03 2013
Кременчани достойно виступили на чемпіонаті України з санного спорту

На навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Кременець" відбувся чемпіонат України із санного спорту серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь вихованці спортивних шкіл Львівської і Тернопільської областей.

У змаганнях на одномісних санях серед юнаків 1995/98 р. н. переможцем став кременчанин Андрій Новіков, друге місце виборов Андрій Кришталь (м.Львів), третє посів Сергій Данік з Кременця. У цій же віковій групі призові місця здобули, відповідно,  Соломія Струс, Ірина Левкович, Дарія Гула (усі — з Львівщини).

Серед двомісних екіпажів перемогу святкували Сергій Данік (м.Кременець) та Андрій Кришталь (м.Львів), друге місце посіли  Віталій Савін та Дмитро Бідюк, третє — Назар Киричук й Едуард Штука (усі — кременчани).

У командній естафеті кращими були вихованці Кременецької ОДЮСШ,  кандидати у майстри спорту України Наталія Тарківська, Андрій Носіков, Віталій Савін та Дмитро Бідюк, котрі здобули перші місця. Приємно зазначити, що команду-переможницю до спортивних змагань готувала Надія Казмірук, котру недавно на традиційному святі "Спортивна номінація-2012", яке проводить відділ з питань сім’ї, молоді та спорту Кременецької райдержадміністрації, відзначили за високі спортивні досягнення і вагомий вклад у розвиток санного спорту в Україні.

Результативно відбулися заїзди спортсменів молодших вікових груп, де переможцями вкотре були кременчани — Олесь Волянюк, Олександра Ключ, а другі місця завоювали Андрій Вареник та Вікторія Тимчишин.

У загальному ж підсумку команда юних кременчан виступила вдало, показавши хороші результати й підвищивши свої рейтингові показники.

Джерело: Свобода

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook