Тернопільські сноубордисти "порвали" усіх суперників у Карпатах

категорія: Зимові види | дата: 14 03 2013
Тернопільські сноубордисти

Команда сноубордистів Тернопільської області стала абсолютним переможцем чемпіонату та кубку України серед юніорів та юнаків та здобула срібло серед дорослих на Карпатських трасах 2013 року. Тернополяни завоювали 35 нагород — 6 золотих, 15 срібних та 14 бронзових! Змагання відбувалися в селі Кострино, що на Закарпатті, — інформує обласне управління з питань фізичної культури і спорту.

Щодо результатів, то в особистому заліку Тетяна Романишин (вихованка ОШВСМ, ФСТ "Колос") стала дворазовою переможницею кубка України. Майстри спорту Галина Гречин та Світлана Тимош (вихованки ДЮСШ "Екстрім" та ОШВСМ, ФСТ "Динамо") здобули по золотій нагороді кубка України, а Світлана ще стала бронзовою призеркою міжнародних змагань у паралельному слаломі з участю провідних сноубордистів України, Польщі, Чехії та Угорщини. Чемпіонкою серед молодших дівчат у паралельному слаломі-гіганті стала учениця ЗОШ №11 Анастасія Романів (ФСТ "Динамо"), здобувши ще три нагороди в інших дисциплінах цих змагань. Учениця ЗОШ №20 Тетяна Тарнавська (ФСТ "Динамо") перемогла у кубку та здобула срібну нагороду чемпіонату України серед молодших дівчат!

Призерами чемпіонату та кубка України стали майстер спорту Оксана Дмитрів (вихованка ОШВСМ, ФСТ "Колос"); майстер спорту Тарас Бігус (студент економічного університету, ФСТ "Динамо"); кандидати в майстри спорту Ірина Грещук (вихованка ДЮСШ "Екстрім" та ОШВСМ, студентка економічного університету, ФСТ "Колос") та Олеся Галайко (студентка комерційного коледжу, ФСТ "Динамо").

Отже, в підсумку 5-денної боротьби сноубордисти Тернопільської області стали переможцями в командному заліку Чемпіонату та Кубка України зі сноубордингу. А ДЮСШ "Екстрім" управління спорту міської ради стала абсолютним переможцем чемпіонату та кубка зі сноубордингу серед 14 спортивних шкіл України! Команду до перемог вели тренери-викладачі Наталя Пазунка, Світлана Тимош, Галина Гречин, Андрій Бігуняк, Ірина Паренна та керівники ДЮСШ — Володимир Ліщук та Тетяна Романишин разом з усім колективом.

За фінансове забезпечення команда завдячує управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Ігор Підгайний), управлінню молодіжної політики і спорту міської ради (Микола Круть, Андрій Рибак), обласній школі вищої спортивної майстерності (Олег Любінський), ФСТ "Динамо" (Володимир Небесний), ФСТ "Колос" (Георгій Гунтік) та коштам батьків.

Джерело: Тернопільська липа