Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Після фінішу було прикро, що трохи не дісталася до трійки"

категорія: Зимові види | дата: 18 01 2013
Олена Підгрушна:

Етап Кубка світу в Антхольці стартував для українських уболівальників з непоганих результатів наших дівчат у спринтерській гонці. Але найбільш яскраво себе проявила Олена Підгрушна, яка з чистою стрільбою зупинилася за крок від подіуму.

— Олено, вітаємо з черговою квітковою церемонією! Такий результат в горах, напевно, цінується подвійно?

— Я б не говорила про більшу чи меншу цінності. Це просто хороший результат на етапі кубка Світу. Всі ми змагалися в одних умовах і тиждень тому, і зараз. І всі однаково проходимо акліматизацію.

— Як почувала себе сьогодні вранці? Було якесь передчуття вдалого виступу?

— Ні, нічого подібного не було — ні вранці, ні перед гонкою. Більш того, більше запам'яталася метушня, тому що перед стартом я бігала, не встигаючи пройти деякі формальності. Тому часу подумати про що-небудь не було. Єдине, коли почалася гонка і на першому рубежі у багатьох були нулі, я подумала: "Ого, як все стріляють!" І на цьому тлі складно було повірити, що я теж зможу показати два нулі і при цьому ще зумію бути четвертою. До старту точно про це не могла подумати.

— А про що, в такому разі, подумала після фінішу?

— Ну а після фінішу було прикро, що трохи не дісталася до трійки.

— Розкажи про останнє коло. Йдучи зі стадіону, ти знала, що показуєш другий результат?

— Десь за 800 метрів після стадіону стояв Володимир Королькевич, і він кричав, що я борюся за трійку, і по дистанції мене орієнтували в секундах, скільки залишається до другого-третього місця. Трималася, як могла. Але, поки доїхала до фінішу, якраз цих секундочок мені і не вистачило.

— За чистої швидкості результати в Антхольці дуже щільні — немає яскраво виражених лідерів, як раніше. Як думаєш, з чим це може бути пов'язано?

— Швидше за все, з тим, що тут — одна з найлегших за профілем трас в кубку Світу. Тут немає складних спусків, великих підйомів, де проявляється характер ... Траса більш-менш рівномірна. Та й жорсткою вона сьогодні не була, біглося добре. Єдина складність — висота.

— Те, що ти зараз повернулася в першу десятку загального заліку, додає впевненості?

— Не знаю, як щодо впевненості, але позитивних емоцій точно додає.

— А як з настроєм на гонку переслідування?

Поки я про неї зовсім не думаю. Зараз треба в першу чергу відпочити, відновитися ... Завтра у нас тренувальний день, під час якого потрібно заспокоїтися, всі емоції залишити позаду, в сьогоднішньому дні. Ну а персьют — це вже буде нова гонка.

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook