Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Зараз я придбав неоціненний досвід"

категорія: Зимові види | дата: 25 12 2012
Дмитро Підручний:

Вчорашній спортсмен юніорської збірної України Дмитро Підручний став чемпіоном країни, перемігши у спринтерській гонці на змаганнях у Тисовці. Сьогодні перед церемонією нагородження Федерація біатлону України попросила Дмитра прокоментувати переможний старт.

— Діма, перший сезон після переходу з юніорів — і вже чемпіонський титул. Чекав від себе такого результату?

— Чесно кажучи, чемпіонства не чекав, але зачепитися за призи сподівався. На щастя, з самопочуттям все було добре. Тому що на початку сезону, в Ідре і Поклюці у мене були проблеми зі спиною, що не дозволяло виступати в повну силу. Тут же пройшов реабілітацію, і ніяких проблем не було. Та й стрільба на зразок пішла — по такій погоді по одному промаху на рубежі можна вважати нормальним результатом.

— Як вважаєш, підготовка до сезону з першою командою посприяла такому прогресу?

— Думаю, звичайно це вплинула. Ми пройшли багато зборів, де дуже добре попрацювали. Та й сама обстановка в команді налаштовує на хорошу роботу, хочеться підтягнутися до рівня лідерів збірної.

— Встиг відчути себе своїм у першій команді?

— Ну після вчорашнього дня відчувати це стало простіше. (Сміється) Але сезон ще далі покаже, як буде насправді.

— Дебют на кубку Світу у тебе вийшов не надто вдалим. Вже проаналізували, чому так вийшло в Поклюці, крім проблем зі спиною?

— Що стосується стрільби, то, думаю, все-таки трохи перехвилювався — це ж був мій перший старт у кар'єрі на такому рівні. Ну і погода була складною — у мене поки ще не так багато досвіду, і я не зміг повністю зорієнтуватися за вітром.

— Три перших етапи кубка Світу ти провів з першою збірною, але в гонці стартував лише раз. Як вважаєш, що для тебе було б більш корисним досвідом: перебування серед найсильніших, відчуття атмосфери кубка Світу, або можливість почастіше стартувати, нехай і на менш престижних стартах?

— Чесно кажучи, мені б більше хотілося частіше стартувати на Кубку IBU, тому що там у мене більше шансів проявити себе. Та й взагалі виступати краще, ніж постійно бути в якості запасного. З іншого боку, зараз я теж придбав неоціненний досвід, подивився, як виступає еліта світового біатлону, побачив куди треба рости і до чого прагнути.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook