Тривають старти кременецьких саночників-юніорів на чемпіонатах Європи та світу
![Тривають старти кременецьких саночників-юніорів на чемпіонатах Європи та світу](http://sports.te.ua/upload/news/152978e587d35a4ad8c43d990520fc6a5a76c7467251d.jpg)
Члени юніорської збірної України у німецькому Вінтерберзі розіграли нагороди Чемпіонату Європи із санного спорту серед юніорів, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.
У складі команди у цих змаганнях брали участь вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Михайло Савицький та Ігор Гой. В результаті, виступаючи в одномісних санях, Михайло Савицький посів 18 місце, у змаганнях двомісних екіпажів Ігор Гой разом із колегою по команді Мирославом Левковичем здобули 10 місце, а в естафеті команда України у складі Михайла Савицького, Ігоря Гоя, Мирослава Левковича та Олени Смаги виборола 8 місце.