Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Мені було незручно перед родичами з Росії"

категорія: Зимові види | дата: 14 03 2017 | переглядів: 2779
Дмитро Підручний:

Дмитро Підручний розповів, як його слова про росіян неправильно зрозуміли, як його підтримував Лапшин і чому сезон можна записати в плюс.

- Ви мене, напевно, про п'яних російських будете питати? - Сказав Дмитро відразу після моїх поздоровлень. - Мої слова там повністю перекрутили. Я б хотів все пояснити, щоб не було непорозумінь.

- Будь ласка. Що ви мали на увазі насправді?

- Мене запитали, як атмосфера в Контіолахті, на що я відповів, що багато російських і п'яних. Я мав на увазі взагалі п'яних людей, незалежно від національності, і сказав це жартома, а журналісти потім винесли в заголовки. Чомусь росіяни вирішили, що, мовляв, мені заважають російські вболівальники. Я не хотів нікого образити, тим більше у мене є родичі в Росії, і мені сьогодні вранці було перед ними незручно.

- З російськими вболівальниками сьогодні після цього у вас не було проблем?

- Проблем не було. Буває, що вболівальники пристають до нас в готелі, але з цим стикаються абсолютно всі спортсмени. Я нічого не маю проти росіян уболівальників і ні в якому разі не хотів образити російський народ. До російських уболівальникам і біатлоністів у мене немає ніяких претензій. З російськими біатлоністами у нас хороші дружні відносини, як і з іншими командами. Ми спілкуємося тільки про спорт, а ніякі інші теми, особливо політичні, не зачіпаємо.

- Але п'яних уболівальників багато не тільки в Контіолахті, але і на інших етапах. По-моєму, нормально, що, стоячи п'ять годин на морозі, люди випивають.

- Я з розумінням до цього ставлюся. Просто констатував факт, що тут багато п'яних. А щодо російських я мав на увазі, що ні на жодному етапі не має стільки росіян, як тут.

- Сьогодні як налаштовувалися на гонку?

- Ми в кожній гонці розраховуємо боротися за медалі, налаштовуємося як зазвичай, адже бігаємо вже не перший рік. Я налаштовувався як на звичайну гонку. Особливо концентрувався на рубежі, тому що останнім часом стрілянина не надто клеїлася і хотілося відпрацювати добре саме в цьому плані. Вважаю, що при такій погоді два запасних патрона - це нормальний результат.

- Що відчули, коли Євген Гаранич наздогнав вас на другому колі?

- Йдучи з рубежу, я знав, що він недалеко від мене, і втік не в повну силу з маленьким запасом, тому що тікати на другому колі не було сенсу. Я їхав в своєму темпі, підпустив його з розрахунком, щоб на останньому колі піти щосили. Я там боровся, але не так, як думав. Гадав, що ми будемо боротися до фінішної прямої, але, слава богу, це не було потрібно.

- Наскільки підйом, прозваний "Стіною", страшний?

- Сьогодні я в нього забігав нормально, хоча в спринті мені дуже важко біглося. Ця стіна в п'ятницю стала для мене просто жахом.В спринті я ледве-ледве в неї заповзав. Вчора вже було трохи кращі, а сьогодні вже добре біглося. Стіна для мене нормально склалася.

- Тимофій Лапшин гнав вас вперед на останньому колі і переживав на стрільбі. Його можна вважати другом збірної України?

- Та він навіть майже член нашої команди. Він з нами провів кілька зборів, але потім відбулися якісь непонятки, і він не зміг перейти в нашу команду, хоча Оля Абрамова (наречена Тимофія Лапшина. - Прим. "Чемпіонату") хотіла б цього. Під час гонки я чув його підтримку і вдячний за це.

- Як оціните для себе, що минає сезон? Хочеться вже у відпустку?

- Відпочити мені хочеться вже після чемпіонату світу, а що стосується сезону, то зовсім вдалим назвати його не можу. Поганим теж. У мене є крок вперед в тоталі Кубка світу, стрілянина стала краще в порівнянні з попереднім роком. Ходом я додав і впевненості в собі набрався. Сезон цей можу собі сміливо записати в плюс.

Джерело: Чемпіонат

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: