Тернопільські сноубордисти — кращі на Закарпатті

категорія: Зимові види | дата: 26 03 2016

Дві золотих, одна срібна та три бронзові медалі чемпіонату України у тернопільських школярів та студентів-сноубордистів.

Сноубордисти Тернопільської СДЮСШ Екстрім міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності здобули шість нагород на чемпіонаті України серед дорослих і юніорів та міжнародних змаганнях за участю спортсменів з п’яти областей України та представників Польщі, Швеції та Румунії. Такі заходи відбувались на спорткомплексі "Красія", що на Закарпатті.

Чемпіонами змагань стали "динамівці", студенти Тернопільського національного економічного університету Тарас Бігус та Тетяна Копчак. Срібну нагороду здобула Валерія Сторожук (школа № 16), а бронзові медалі вибороли Таня Тарнавська (школа № 20), Віта Марія Ханас (школа № 19), Ніна Ящук (школа № 22).

Команда Тернопільської області зайняла друге місце в загальному заліку чемпіонатів України, а команда СДЮСШ "Екстрім" Тернопільської міської ради стала переможцем юніорського чемпіонату України.

Джерело: Екстрім