Тернополяни здобули 8 нагород на кубку України з веслування

категорія: Водні види | дата: 30 04 2013

3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди привезли з кубку України тернопільські веслувальники, повідомляє управління з фізкультури і спорту ТОДА. Такі змагання з веслування на байдарках і каное, присвячені пам’яті чемпіонки ХХ літніх Олімпійських ігор Юлії Рябчинської, завершились у Дніпропетровську.

Кубок проводився у двох вікових групах — серед дорослих спортсменів та юніорів, і зібрав понад 450 веслувальників з 25 областей України.

Щодо результатів тернопільських спортсменів, то Олег Тарновський в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів виборов "золото", а на 500-метровій дистанції — "срібло", фінішувавши другим.

Ще три нагороди здобув Ельнур Ахадов, який у каное-двійці разом із львів’янином Романом Дутчаком переміг на 1000-метровій дистанції в заїзді юніорів, а на 500-метровій дистанції цей екіпаж фінішував на третій позиції. Ще одна золота медаль на рахунку Ельнура Ахадова у складі каное-четвірки збірної команди України на дистанції 1000 метрів.

Срібна нагорода також і у Сергія Тарновського. Він веслував у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів серед юніорів. Такий же успіх на цій же дистанції на байдарці-одиночці серед юніорок у Тетяни Єднак.

Ще одну нагороду для медальної скарбнички області в каное-одиночці серед чоловіків здобув Антон Чернега. На дистанції 5 кілометрів він фінішував третім.

Щодо інших результатів тернопільських веслувальників, то Сергій Кіндзерський двічі фінішував п’ятим в екіпажах байдарки-двійки та байдарки-четвірки на дистанціях, відповідно, 200 та 1000 метрів. Анастасія Гикава — сьома у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів, а Павло Сарабун — восьмий на цій же дистанції в каное-одиночці серед юніорів. Готували спортсменів до змагань тренери обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ "Буревісник" Микола Павлов та Ігор Ладика.