На рахунку тернопільських веслувальників чотири медалі

категорія: Водні види | дата: 26 04 2013

До 28 квітня в Дніпропетровську триватиме кубок України з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті чемпіонки ХХ літніх Олімпійських ігор Юлії Рябчинської.

Команду, яку управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації делегувало відстоювати честь області на цих змаганнях, представляють вихованці Тернопільської обласної комунальної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ "Буревісник".

Вже після перших днів змагань наші спортсмени можуть похвалитися високими результатами. Так, на дистанції 1000 метрів на каное-одиночці в заїзді серед чоловіків "золото" здобув Олег Тарновський, а його молодший брат — Сергій Тарновський у цьому ж класі човнів, але серед юніорів, виборов срібну нагороду.

На цій самій дистанції у заїзді каное-двійок серед юніорів Ельнур Ахадов у парі з львів’янином Романом Дутчаком фінішували першими, а Тетяна Єднак в заїзді байдарок-одиночок серед юніорок здобула срібну нагороду.