Поділля-ТНПУ-Динамо обмінялося перемогами із хмельницьким Новатором-2 (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 29 03 2012

Обидва матчі, що відбулися у спортзалі Тернопільського національного педагогічного університету, принесли глядачам чимало емоцій.

Волейбол. Перша ліга (чоловіки), 9-ий тур.

24 березня. Поділля-ТНПУ-Динамо - Новатор-2-Прикордонник (Хмельницький) 2:3 (25:20, 25:23, 19:25, 14:25, 11:15)

25 березня. Поділля-ТНПУ-Динамо - Новатор-2-Прикордонник (Хмельницький) 3:1 (25:21, 30:28, 23:25, 25:16)

Передостанній тур чемпіонату Першої ліги для команди з Тернопільського району мав величезне значення. У разі двох перемог над хмельницьким Новатором-2 команда ще мала шанси потрапити у фінал чотирьох. Але разом із цим потрібно було сподіватися, що хмельничани у останньому турі зазнають поразки від Станіславова. Однак, двічі здолати міцний Новатор-2 нашій команді не вдалося.

У першій грі Поділля було надзвичайно близьким до загальної перемоги. Гості розпочали першу партію активно (0:4), але надалі гра вирівнялася (13:13, 18:18). Кінцівку партії краще провели тернополяни, які й стали переможцями. Теж лише кінцівка партії була вирішальною у наступному сеті. Програючи з рахунком (22:23), Поділля знайшло у собі сили та вирвало перемогу (25:23). До перемоги залишалося лише виграти третю партію, але, схоже, хмельничан таки завели два поспіль програні сети і вони на куражі двічі розібралися із тернополянами (19:25 та 14:25).

Отож, для визначення переможця зустрічі командам довелося розігрувати так звану "п'яятихатку". Новатор-2 вже з перших подач зробив заявку на перемогу (2:8) і навіть старання волейболістів з Тернополя надолужити втрачене не допомогли. (11:15) — перемогу відсвяткували наші гості і остаточно поховали надії Поділля на вихід до фіналу чотирьох.

Напруженою видалася наступна гра. Поділля не без труднощів виграло у першому сеті (25:21), а от у наступному справді довелося понервувати. Обидві команди протягом партії йшли на рівних і діло дійшло до тай-брейку. Сильнішими виявилися господарі майданчика, які перемогли (30:28). Не менш бойовою була й третя партія. У ній перемогу святкували волейболісти Новатора-2, які впевненіше провели кінцівку (23:25). Але вдруге побачити всі п’ять можливих партій тернопільському глядачу не судилося. Поділля довело справу до переможного кінця у четвертому періоді гри (25:16) і здобуло загальну перемогу у зустрічі.

Для підопічних Петра Ніколюка це був останній матч у рамках регулярного чемпіонату Першої ліги. Попереду на команду чекають матчі за 5-10 місця у чемпіонаті.