Поділля-ТНПУ-Динамо зазнало поразки у Хмельницькому

категорія: Волейбол | дата: 24 12 2011

Підопічні Петра Ніколюка 17-18 грудня провели поєдинки у рамках Першої ліги у Хмельницькому.

День перший

Новатор-2-Прикордонник - Поділля-ТНПУ-Динамо 3:0 (25:16, 25:19, 25:21)

На протистояння із тернопільською командою, хмельничани налаштувалися неабияк. До складу другого Новатора долучили волейболістів із першої команди, яка виступає у Суперлізі. Відтак проти молодої та ще не надто досвідченої команди із Тернополя вийшли грати сильні гравці. Не дивно, що хмельницька команда змогла вже у першому матчі впевнено перемогти 3:0. Хоча волейболісти Поділля боролися до останнього, але протистояти на рівних більш досвідченим опонентам не вдалося.

Вже у першій партії основа Новатора довела свою перевагу, вигравши з рахунком 25:16. У наступних партіях, незважаючи на всі потуги тернополян, сильнішими знову були суперники у яких цього сезону стоїть завдання виходу з групи.

День другий

Новатор-2-Прикордонник - Поділля-ТНПУ-Динамо 3:1 (25:19, 22:25, 25:15, 25:18)

Початок другого матчу теж краще вдався господарям, які повели у рахунку. Але Поділлю таки вдалося зробити крок до перемоги, вигравши другий сет з рахунком 25:22. Проте надалі фортуна знову повернулася лицем до Новатора-2-Прикордонник. Спершу наші суперники відірвалися на 10 очок, а згодом на 7.

Таким чином у двох поспіль протистояннях перемогу святкували волейболісти із Хмельницького. Втім, якби не запрошені гравці із Суперліги, то можна стверджувати, що наша команда могла б здобути важливі для себе очки. Проте вся боротьба за вихід із групи - ще попереду.

Наступний тур Поділля-ТНПУ-Динамо проведе 4-5 лютого 2012 року у Івано-Франківську, де побореться за очки із місцевим ВК Станіславів.