Львівський Барком двічі здолав Поділля-ТНПУ-Динамо (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 30 11 2011

26-27 листопада тернопільські волейболісти на власному майданчику двічі з рахунком 3:0 поступилися львівському Баркому. Поразка опустила Поділля на друге місце.

День перший

Поділля-ТНПУ-Динамо - Барком 0:3 (21:25; 20:25; 19:25)

Першими рахунок у грі відкрили гості, які згодом організували ще кілька вдалих атак та вийшли вперед у рахунку - 1:4. Тернополянам вдалося все ж гру вирівняти, але до першої технічної перерви Барком вигравав 4:8. У складі нашої команди слід виділити дії нападника Максима Протаса. Надалі гра проходила у рівній боротьбі. Львів'яни до кінця партії утримували для себе комфортне відставання у 3-4 очки, а нашим хлопцям ніяк не вдавалося переламати хід партії на власну користь. У підсумку перший сет став переможним для Баркома - 21:25.

Цікаво розгорталися події у наступній партії, коли довгий період часу жодна з команд не могла піти у відрив. 2:2, 6:6, а згодом 12:12 - команди йшли нога в ногу. Втім, схилити шальки терезів на власну користь у другій партії знову вдалося львівській команді. Барком дотиснув Поділля і повів у матчі з рахунком 2:0.

Отримавши суттєву перевагу, Барком здобув перемогу й у третьому сеті. Поділля спершу відпустило суперників у відрив, а згодом надто важко було їх наздогнати. У підсумку з рахунком 19:25 у третій партії перемогли гості.

День другий

Поділля-ТНПУ-Динамо - Барком 0:3 (20:25; 25:27; 16:25)

Наступного дня тернопільські волейболісти мали нагоду, аби все ж поборотися за перемогу. Але, можливо, не вистачило везіння. Стартову партію краще розпочали господарі. Тернополяни повели у рахунку 8:6 та змусили суперника наздоганяти себе.  Згодом Барком скоротив відставання до мінімуму - 16:15, а пізніше наздогнав та випередив наших, перемігши 20:25.

Переламною для господарів стала друга партія. Поділля постійно відставало від Баркома на 1-2 очки і продовжувало погоню за суперником. За рахунку 22:24 на користь команди зі Львова, наші хлопці стрімко "злетіли" і випередили опонентів у рахунку - 25:24. Але цей ривок, на жаль, був останнім у цій партії для Поділля. Львівський Барком свої помилки виправив і партію виграв.

Втративши нагоду переламати хід гри у другому сеті, тернопільський колектив розгубився. Це дало змогу львів’янам довести поєдинок до логічного завершення. У третій партії шансів у Поділля було мало, а от Барком свої нагоди реалізував сповна.

Наступний матч Поділля-ТНПУ-Динамо зіграє проти хмельницького Новатор-2-Прикордонник. Матчі відбудуться 17-18 грудня на майданчику суперників.