Галичанка двічі поступилася Хіміку

категорія: Волейбол | дата: 07 12 2011

Перша домашня гра у Суперлізі нашим волейболісткам не принесла бодай одного очка до залікової таблиці. Але суперник у підопічних Андрія Романовича був на "голову" сильнішим.

День перший

Галичанка - Хімік 0:3 (21:25, 15:25, 23:25)

Перший результативний удар у грі на свій рахунок записала колишня волейболістка Галичанки - Надія Кодола. Для неї ця гра була дебютною у Тернополі, після переходу у Хімік. Надалі перевага команди із півдня України лише зростала - 6:2. Згодом, тернополянки знайшли у собі сили та гру вирівняли - 20:20. Але довести першу партію до перемоги Галичанка не змогла, програвши 25:21.

У другій партії впевнену перемогу знову відсвяткували южненські волейболістки. За сценарієм першого сету, вони вирвалися вперед 7:2, а надалі перевага Хіміка лише зростала. За рахунку 20:10, наші дівчата заграли активніше, але розрив вже був критичним. У підсумку й другу партію виграли гості - 25:15.

Переламати хід гри Галичанка могла у третьому періоді. Хімік постійно виходив вперед на незначні 2-3 очки, але наші волейболістки наздоганяли. На жаль партія завершується тоді, коли рахунок доходить до позначки 25. Швидше це вдалося зробити Хіміку, який переміг 25:23. Знову ж таки "нашкодила" колишній команді Надія Кодола, яка виконавши вдалий блок принесла перемогу своїй команді у першій грі - 3:0.

День другий

Галичанка - Хімік 0:3 (16:25, 15:25, 15:25)

Після першої гри зі стану Галичанки надійшли неприємні новини, адже травму руки отримала ліберо тернополянок - Вікторія Дельрос. За діями своїх одноклубниць одна із лідерок команди, змушена була спостерігали у гіпсі. Відтак шанси на реванш у другій грі для наших дівчат зменшилися суттєво. Місце ліберо зайняла 16-річна Оксана Яковчук у якої не надто багато досвіду.

Природно, що особливих шансів у Галичанки проти Хіміка не було. Гості спершу йшли у впевнений відрив, а згодом дозволяли нашим ненадовго перехопити ініціативу. Проте відіграти різницю у більш ніж 8 очок, команді Романовича було не під силу. У першому сеті тернополянки поступилися із рахунком 25:16, а наступні два - 25:15. Втім, це ще не всі неприємні новини для вболівальників команди. Через травму пальця близько двох тижнів не гратиме й капітан команди - Тетяна Хилюк.

Наступний матч тернопільська Галичанка проведе на виїзді у Одесі. На наших дівчат чекає непросте випробування проти місцевої Джінестри. Поєдинки відбудуться 17:18 листопада.