Про нас
увійти

Надія Кодола: "За мене переживатиме Галичанка та Хімік"

категорія: Волейбол | дата: 08 11 2011
Надія Кодола:

Разом із Надією Кодолою, яка виступає за Хімік, у складі збірної України виступатимуть троє волейболісток Галичанки - Дельрос, Щур та Хилюк.

- Надія, який настрій перед початком такого відповідального змагання?

- Настрій хороший, хочеться вдало виступити - вийти з групи, а потім потрапити і до фіналу турніру.

- Є якісь особливі відчуття, пов'язані з тим, що це етап відбору до Олімпійських ігор?

- Чесно кажучи, немає. Просто це відповідальний міжнародний старт, на якому хотілося б гідно зіграти, щоб реабілітуватися за невдалий виступ на чемпіонаті Європи. Хотілося б, щоб у нас повірили. Хоча, вважаю, є такі люди, які вірять в нас і зараз.

- Як працювалося на зборі в Святошино?

- Добре працювалося. Всі дівчата тренувалися з великим бажанням, з настроєм - не просто ж так ми їдемо в Баку - хочемо гідно представити країну.

Крім того, була можливість поспілкуватися зі своїми подружками по Галичанці - Галею Щур, Вікою Дельрос, Танею Хилюк. Відчувала підтримку з їхнього боку...

- На якій позиції вас награє Володимир Бузаєв - в діагоналі, або в "дограванні"?

- У "дограванні".

- Що означає досить велике навантаження в прийомі?

- Так, і найголовніша мета, яку я ставлю перед собою - витримати на гідному рівні саме прийом. Бо саме від нього буде залежати, як піде гра у команди.

- Тобто прийому на зборі приділялася чимала увага?

- Не можу сказати, що найбільше ми працювали саме над цим елементом. Багато працювали над взаємодією на майданчику, награні комбінацій. Але, знову ж таки, гра буде, якщо буде прийом. Не буде його - все зведеться в "2", "4" і на задню лінію.

- Ви щось знаєте про суперників, з якими доведеться грати в груповому турнірі - командах Угорщини та Чехії?

- Не дуже. Колись ще в складі Галичанки грала проти збірної Чехії, і ця команда залишила хороше враження. На недавньому чемпіонаті Європи чеські волейболістки здобули дві перемоги в груповому турнірі, а потім обіграли збірну Франції в першому раунді плей-офф. Думаю, всі команди-учасниці олімпійського відбору серйозно готувалися до змагань, так що тут будь-які рейтинги не в рахунок - треба просто виходити та грати.

- Як оцінюєте свою особисту готовність на сьогоднішній день?

- Як добру. Готова грати і приносити користь національній збірні. Подивимося, як піде гра. Не хочу загадувати, просто хочеться зіграти якомога краще. Звичайно, від мене однією гра збірної не залежить, важливо, щоб всі показали хорошу гру.

- А що значить для вас виступ за національну збірну?

- Це, насамперед, висока відповідальність, так як тобі довірено право представляти країну на міжнародній арені.

- У Баку раніше доводилося бувати?

- Ні.

- Є якась боязнь перед візитом в Азербайджан?

- Цього літа чимало поїздила, тому якогось страху перед візитом в нову для себе країну немає. Більше концентруюся на самій грі, особливого значення тому, де проходить сам матч, не надаю. Плюс, що дуже важливо для гравця - це буде новий досвід, причому на рівні збірних - такі ігри не проходять даремно. На будь-яких міжнародних змаганнях здобуваєш безцінний досвід, який завжди корисний.

- Розраховуєш вийти в стартовому складі?

- Так. Але, природно, останнє слово за тренером.

- Хто буде вболівати, переживати за вас в Україні?

- Мої близькі, мої клуби: і колишня - Галичанка, де я зростала як гравець, і нинішній - Хімік. Багато людей буде переживати, і я відчуваю їх підтримку. Знаю, що будуть вболівати і проти мене, але для мене зайва мотивація для того, щоб показати хорошу гру.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook