Поділля-ТНПУ-Динамо двічі "нокаутувало" СДЮСШ-ВНАУ-2

категорія: Волейбол | дата: 14 11 2011
Поділля-ТНПУ-Динамо двічі

Тернопільське Поділля-ТНПУ-Динамо протягом 12-13 листопада, двічі із однаковим рахунком 3:1 здолало вінницький СДЮСШ-ВНАУ-2.

День перший

СДЮСШ-ВНАУ-2 - Поділля-ТНПУ-Динамо 1:3 (18:25, 25:20, 21:25, 15:25)

На гру до Вінниці тернополяни вирушили за відсутності одного із лідерів команди - Володимира Мірчева. Наш волейболіст на одному із тренувань отримав травму та змушений був лягти під ніж. Тому, природно, що він гру у Вінниці пропускав. Команда-суперник наших хлопців доволі молода та перспективна. СДЮСШ-ВНАУ-2 - це дублюючий склад вінницького СДЮСШ-ВНАУ, що виступає у Вищій лізі. Цього разу на гру проти тернополян до другої команди запросили трьох волейболістів із головної. Проте навіть досвід сильніших вінницьких волейболістів не врятував їх від поразки. Хоча обидва поєдинки для Поділля стали справжнім випробуванням та забрали чимало сил. У першій партії тернополяни перемогли доволі впевнено - 18:25. А от у другій партії наші хлопці справді "начудили". Ведучи у рахунку 10:2, підопічні Петра Ніколюка умудрилися розтратити перевагу та у підсумку програли 25:20. Та все ж два наступні сети знову краще далися гостям. Тернополяни спершу перемогли 21:25, а у заключному сеті довели матч до перемоги - 15:25.

День другий

СДЮСШ-ВНАУ-2 - Поділля-ТНПУ-Динамо 1:3 (19:25, 24:26, 25:23, 27:29)

У другому матчі тернопільські волейболісти постійно були у ролі наздоганяючих. Тернополянам не вдавався старт партій, але на щастя Поділлю вдавалося надолужувати втрачене. Перший сет був найлегшим для гостей, які виграли 19:25. А от наступні партії стали справді виснажливими. Поділля спершу втрачало перевагу, а згодом її повертало собі. Переможними для тернополян стали другий та четвертий сети. Між тим гості майданчика все ж віддали одну партію своїм суперникам. У підсумку Поділля у двох матчах поспіль переграло вінничан - 3:1, 3:1.