Прикра поразка та блискуча перемога Поділля-ТНПУ-Динамо (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 30 10 2011

Перший матч із двох запланованих Поділля програло із рахунком 3:2, але наступного дня тернополяни сповна помстилися своїм опонентам і розбили Станіславів 3:0.

Відкриття змагань

В спортивному залі ТНПУ 29 жовтня відкривали XXI чемпіонат з волейболу в першій лізі серед чоловічих команд. На цей захід було запрошено багато посадовців. Серед них голова Тернопільської Районної Державної Адміністрації Віктор Щепановський, голова районної ради Василь Дідух та інші не менш важливі чиновники. Учасників змагань освятив священик, напутні слова сказали як представники влади, так і університету. Двом командам були піднесені короваї, а також перед початком змагань своє привітання піднесли учасниці університетської збірної з аеробіки. Також всі присутні привітали гравця нашої команди Володимира Мірчева, у якого був день народження.

Перший день

Поділля-ТНПУ-Динамо – Станіславів 2:3 (25:27, 25:20, 25:21, 14:25, 12:15)

Розпочали поєдинок наші волейболісти активніше, ніж суперники і до першої технічної перерви вели у рахунку 8:5. Здавалось, що в цій партій наша команда не віддасть ініціативу, адже відрив від суперників був 3–4 очки. Та під завісу першої партії Станіславів не тільки зумів наздогнати наших хлопців, але і виграти.

В наступній партії волейболісти ТНПУ уже наздоганяли своїх суперників, які краще розпочали і вже в середині другої партії рахунок був на користь тернополян. У підсумку друга партія була переможною для господарів.

В третій партії також впевненіше себе почували наші волейболісти, не підпускаючи своїх суперників ближче ніж на 4 очки. Результатом цього стала перемога підопічних Петра Ніколюка . Здавалось, що все іде до логічного завершення, але в четвертій партії присутні глядачі не впізнали свою команду, яка чудово діяла в попередніх партіях. Гравці почали часто помилятись, не виходити на удари. Наслідком цього стала впевнена перемога гостей з Івано-Франківська з різницею в 11 очок.

Переможця матчу довелося визначати у так званій "п'ятихатці". Глядачі у залі почали активно підтримувати Поділля, що дало змогу команді зібратись та почуватися на майданчику впевнено. Суперники не поступались ні в чому, точилась боротьба за кожний м’яч. Різниця за очками була мінімальною - то одна, то інша команда виходила вперед. Але фортуна все таки була на боці ВК Станіславів. Волейболісти  гостей були точнішими у кінці партії і здобули загальну перемогу – 3:2. Нашим хлопцям не вистачило трішки везіння та концентрації у кінцівках партій. Але те, що ця поразка була випадковою, тернополяни довели вже наступного дня.

Другий день

Поділля-ТНПУ-Динамо – Станіславів 3:0 (25:18, 26:24, 25:20)

У неділю, 30 жовтня подивитися на другий матч Поділля та Станіславова прийшло багато вболівальників. Всі ті, хто не пошкодував свого недільного часу, покидали зал із посмішкою.

Розпочали поєдинок господарі майданчику впевнено. Відірвавшись у рахунку 5:1 наші хлопці змусили тренера опонентів брати тайм-аут, щоб заспокоїти своїх гравців і йому це вдалось. Ще до першої технічної перерви команда з івано-франківська практично наздогнала своїх суперників. Але після цього гра в першій партій пішла далі за сценарієм тернополян. Команда почала іти у відрив і уже до другої технічної перерви рахунок був 16:9. Далі гра трошки вирівнялась, команди по черзі почали набирати очки і підсумком цього став переможний для нас рахунок 25:18.

Початок другої партії був також за господарями майданчику, але поступово Станіславів почав наздоганяти Поділля. Різниця у очках була мінімальною. Практично до кінця партії обидві команди йшли нога в ногу. Але перемога дісталася тому, хто, очевидно, більше хотів її здобути. З рахунком 26:24 тріумфували тернополяни. У цей момент стало зрозуміло, що третю партію наші хлопці теж не віддадуть, аж занадто волейболістів Поділля розлютила поразка у попередній грі.

Третю партію господарі розпочали із ривка 8:3. Але гості з Івано-Франківська в певний момент спробували переламати хід гри. Після другої технічної перерви рахунок практично зрівнявся 16:14 на користь Поділля. В присутніх навіть промайнула думка, що гості зможуть наздогнати тернопільський колектив. Але наші спортсмени притрималися іншої позиції. Вони довели свою перевагу 25:20 і перемогли з загальним рахунком 3:0.

Наступний матч Поділля-ТНПУ-Динамо проведе на виїзді у Вінниці. 12-13 листопада суперниками тернополян будуть волейболісти СДЮСШ-ВНАУ-2.