Про нас
увійти

Галичанка вирушила до Луцька

категорія: Волейбол | дата: 27 10 2011
Галичанка вирушила до Луцька

Разом із тернопільською Галичанкою за вихід у наступний раунд кубкових змагань будуть боротися три найсильніші команди України.

Протягом трьох днів 27-28-29 жовтня підопічним Андрія Романовича доведеться провести три важкі поєдинки проти складних суперниць. Разом із нашими дівчатами у групі Б-1 гратимуть: Хімік (Южне), Волинь (Луцьк), Джінестра (Одеса). Цікаво, що у кожному із колективів-суперників виступають екс-волейболістки Галичанки. У Хіміку це тандем Наталія Чернецька та Надія Кодола, у Волині – Олена Туркула, а у Джінестрі – Марія Пацюркевич. Колишні партнерки зможуть бачитися протягом трьох днів.

Цього року підопічні Андрія Романовича зустрічалися лише із луцьким колективом. При чому команди провели три поєдинки. Одного разу Галичанка та Волинь зустрічалися у першому раунді кубка. Тоді перемогу з рахунком 3:2 святкували наші землячки. Наступні дві зустрічі ми провели вже у регулярному чемпіонаті. В тих поєдинках перевага була на боці луцьких дівчат – 3:0, 3:1. З іншими двома командами Галичанка цього сезону справи не мала.

Минулого року тріумфаторками кубка були одеські волейболістки із Джінестри. Другими стали представниці южненського Хіміка, а наші дівчата були третіми. Цього року конкретного завдання на кубок у тернополянок немає. Наш бойовий колектив лише формується. Відтак головними фаворитками є волейболістки Волині та Хіміка.

Перед візитом до Луцька коментарем поділився головний тренер нашої команди Андрій Романович:

- Завдання у нашої омолодженої команди ті ж самі, що і в чемпіонаті - розвиватися, вчитися, в тому числі і вивчаючи противника. А, якщо буде можливість, зачепитися за результат. Конкретних завдань ми поки не ставимо. Вийде досягти якось результату - добре, не вийде - сильно не засмучуватимемось. Будемо вчитися на своїх помилках.

- Кого ви бачите серед головних фаворитів на вихід в наступний раунд Кубка з цієї групи?

- У першу чергу, Хімік. Далі - складно прогнозувати. Самому навіть цікаво, як розподіляться місця в цій групі. З Волинню ми вже грали - ця команда перебуває в гарному стані, а от Джінестру у справі ще не бачив.

Сьогодні відбулися перші матчі у кубку України з волейболу серед жіночих команд. Результати першого змагального дня:

Хімік – Волинь 1:3 (23:25, 24:26, 25:21, 13:25)

Галичанка - Джінестра 3:2 (25:18, 25:20, 20:25, 21:25, 15:8)                

Наступні матчі відбудуться у п’ятницю та суботу. Між собою зустрічатимуться:

28.10.2011 року (п’ятниця)

12.00 год. – Волинь – Джінестра

14.00 год. – Хімік – Галичанка

29.10.2011 року (субота)

12.00 год. – Галичанка – Волинь

14.00 год. – Джінестра – Хімік

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook