Про нас
увійти

Волинь – Галичанка. Анонс матчу

категорія: Волейбол | дата: 07 10 2011
Волинь – Галичанка. Анонс матчу

8-9 жовтня наша жіноча команда розпочне сезон двома матчами проти луцької Волині. Суперника, який минулого року не дозволив тернополянкам поборотися за медалі.

До нового сезону тернопільська Галичанка підходить у новому форматі. Не побачить тернопільська публіка у складі команди трьох лідерів. Одразу дві волейболістки – Наталія Чернецька та Надія Кодола захищатимуть кольори чемпіона – южненського Хіміка. А от Олена Туркула, яка повинна була грати у одній із закордонних команд прийняла доволі неочікуване рішення. Досвідчена волейболістка перейшла саме у Волинь. Тому не виключено, що вже у суботу вона вийде на майданчик проти колишніх одноклубниць.

Втім, не тільки є втрати – є і поповнення. Цього року керівництво Галичанки вирішило піти шляхом омолодження складу. Керівники клубу хочуть зібрати молодих та перспективних волейболісток, які вже за певний час зможуть боротися за чемпіонські медалі. Серед новачків варто виділити двох – Єлизавету Рубан та Олександру Биценко. Обидві спортсменки мають великий потенціал. На це і розраховують тренери нашої команди.

Із майбутнім суперником тернополянки дуже добре знайомі. Цього року ми зустрічалися вже з Волинню у кубкових поєдинках. Тоді, наші дівчата у важкій боротьбі перемогли з рахунком 3:2. У суботу та неділю командам знову доведеться змагатися на майданчику. Шанси у обох на виграш – рівні. Тому спрогнозувати переможця надто важко. Сезон лише розпочинається, а тому висновки про потужність команд можна буде зробити згодом.

Наші суперниці готуючись до сезону взяли участь у міжнародному турнірі у Польщі. Суперницями Волині були чеська, російська та польська команди. Там, Волинь посіла третє місце. Судячи з усього команда цього року налаштована серйозно поборотися за медалі чемпіонату. Про це перш за все свідчить укладений контракт із Оленою Туркулою, яка коштує відверто не дешево.

sports.te.ua

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook