Про нас
увійти

Тернопільська Галичанка пробилася у наступний раунд кубка України

категорія: Волейбол | дата: 13 09 2011
Тернопільська Галичанка пробилася у наступний раунд кубка України

Тернопільська Галичанка під керівництвом Андрія Романовича розпочала новий волейбольний сезон. Перші офіційні матчі наші дівчата провели у рамках першого етапу кубка України з волейболу.

Тернополянки потрапили у групу А-4. Всі матчі групового турніру пройшли у Луцьку з 11 по 13 вересня. Суперницями "Галичанки" виступили: Континіум-Волинь-Університет (Луцьк), РЕГІНА-МЕГУ (Рівне) та ще одна луцька команда Волинь-ОДЮСШ. Фаворитками групи А-4 безумовно були дві суперлігові команди – наша Галичанка та Волинь-Університет. Саме лучанки у минулому сезоні не пустили наших дівчат у фінал чотирьох. Тому протистояння із ними мало для наших своєрідний присмак помсти.

Першу гру підопічні Романовича зіграли проти РЕГІНИ-МЕГУ. Це протистояння не стало важким для тернополянок, хоча перші дві партії суперниці йшли на рівних. Спершу із рахунком 25:23 гору взяли наші, а в наступному сеті із аналогічним рахунком перемогли рівненські волейболістки. Проте, у наступних партіях на майданчику домінували лише гравці "Галичанки". Спершу вони не залишили жодних шансів суперницям у третьому сеті (25:12), а згодом і у четвертому (25:16).

Наступний матч для дівчат із Тернополя став найважчим у першому етапі кубка. Ні Волинь-Університет, ні Галичанка програвати не збиралися. Але тернополянки показали справжню волю до перемоги і здолали лучанок. Втім, починалося все для нас не надто вдало. Першу партію взяли суперниці – 25:20, а у другій наші вирівняли шанси – 25:23. Та третій сет знову залишився за Волинню – 25:18. Здавалося, що після такого рахунку нічого більшого крім поразка нам не світить. Але сталося протилежне. Галичанка зібралася із силами та перевела матч у заключний п’ятий сет. Там, підопічні Андрія Романовича у важкій боротьбі все ж вигризли важливу звитягу – 3:2.

Остання гра стала для тернопільського клубу простою формальністю. Та й суперниці, Волинь-ОДЮСШ з розряду слабких. Вже у першому сеті тернополянки довели свою силу, рознісши опоненток вщент – 25:9. Другий сет все ж наші віддали лучанкам 25:23, проте наступні дві партії виграли. Рахунок по партіях – 3:1.

Отож, здобувши три перемоги тернопільська Галичанка здобула право на вихід до другого раунду кубкових змагань. Разом із нашою командою далі пробилися волейболістки Континіум-Волинь-Університет.


Результати всіх матчів у групі А-4:

11.09.2011. Континіум-Волинь-Університет - Волинь-ОДЮСШ - 3:0

                    Галичанка-ТНЕУ - РЕГІНА-МЕГУ - 3:1

12.09.2011. Континіум-Волинь-Університет - Галичанка-ТНЕУ - 2:3

                    Волинь-ОДЮСШ - РЕГІНА-МЕГУ – 0:3

13.09.2011. Континіум-Волинь-Університет - РЕГІНА-МЕГУ – 3:1

                    Галичанка-ТНЕУ - Волинь-ОДЮСШ – 3:1


Турнірна таблиця групи А-4:

Назва команди І В П О
1 Галичанка-ТНЕУ 3 3 0 8
2 Континіум-Волинь-Університет 3 2 1 7
3 РЕГІНА-МЕГУ 3 1 2 3
4 Волинь-ОДЮСШ 3 0 3 0

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook