Про нас
увійти

Надія Кодола: "Швидка гра дозволить розірвати суперниць!"

категорія: Волейбол | дата: 23 09 2011
Надія Кодола:

У день прибуття до Бєлграду, де жіноча волейбольна збірна України починаючи з 24 вересня проведе три матчі групового турніру Чемпіонату Європи-2011, волейболістки національної команди були звільненні від тренувань.

Нападаюча збірної та новачок Чемпіона України южненського Хіміка Надія Кодола витратила кілька хвилин свого вільного часу для коментаря. Нагадаємо, що Надія Кодола разом із Наталією Чернецькою будуть представляти Тернопільщину у збірній України. 

 - Сподіваюсь, на Чемпіонаті Європи ми залишимося і після того, як завершаться матчі групового етапу, тобто зможемо пробитися до плей-офф. За враженнями від наших тренувань, від нашої готовності, думаю, чемпіонат пройде для нас нормально, хоча я і не бачила в дії наших суперниць по групі. Ми стільки зусиль доклали у період підготовки! Вони не мають піти дарма. Якщо ми не вийдемо з групи, це буде неправильно!

 Якщо ми впораємся з прийом і зможемо якісно доводити мяч до зв’язючої, то у нас вийде швидка атака. Це дасть можливість розірвати суперника, як по краях нападу так і в центрі.

Більшість волеболісток збірної представляють Сєвєродончанку. Очолює збірну тренер також з цього клубу, отже не дивно, що ми граємо за тією ж системою в захисті, що і сєвєродонецька команда. У свою чергу волейболістки інших клубів, і я зокорема, вже підлаштовуємося під ці схеми.

Фізична форма у мене нормальна. Зараз ще відійдемо від дороги, потім випробуємо зал, подивимось якісь команди. Мандраж буде в будь-якому разі. Це серйозні змагання. Вони транслюватимуться по телебаченню, отже нас побачать всі наші вболівальники в Україні. Але я думаю, що ми впораємося і виправдаємо сподівання.

Про суперниць мені невідомо нічого, окрім того, що збірна Сербії нещодавно у фінальному турнірі Гран-прі переграла Чемпіона Світу - Росію.

Моя нова команда, Хімік, до якої я перейшла з тернопільської Галичанки зараз також перебуває в Сербії, на міжнародному турнірі. Дівчата обіцяли прийти на матчі збірної, отже у нас буде своя підтримка на трибунах.  

Джерело: Федерація волейболу України

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook