Галичанка боролася, але очки у Хіміка не відібрала (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 22 02 2013

У другому матчі 11-го туру жіночої Суперліги з волейболу між тернопільською Галичанкою та южненським Хіміком зафіксовано перемогу гостей — (3:1).

Цього разу підопічним Сергія Голотова не вдалося вивезти з Тернополя дві "сухі" перемоги. Все ж таки один сет молода команда з Тернополя зуміла виграти. Але починалося все для Галичанки не надто оптимістично.

Вже у першому сеті підопічні Андрія Романовича вдосталь напомилялися. Досвідчені волейболістки Хіміка, звісно ж, використали це на власну користь та перемогли (13:25). Однак, у другому сеті Галичанка все змогла нав'язати боротьбу чинному дворазовому чемпіону України. Проте кінцівку партії виграли южненки (22:25).

А от у третій партії тернополянки свого таки добилися. Чимало зусиль до перемоги у цьому сеті доклала волейболістка Галичанки Інна Скорохід, яка забила кілька важливих м'ячів. Тож Галичанка виграла третю партію з рахунком (25:23).

Нажаль, тернопільським дівчатам не вдалося на куражі перевести гру у п'яту партію. Хімік переміг з рахунком (18:25) та відсвяткував загальну перемогу — (1:3).

Южненки повернулися на перше місце у турнірній таблиці Суперліги, а Галичака, як і раніше, перебуває на шостій сходинці.

Через два тижні на підопічних Романовича очікують не менш складні поєдинки. У Луцьку, Галичанка протистоятиме Волині, у якої відібрала очки вдома.