Хімік на класі перемагає Галичанку (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 21 02 2013

Сьогодні, 21 лютого, у Тернополі відбувся перший матч 11-го туру жіночої Суперліги з волейболу між Галичанкою-ТНЕУ і южненським Хіміком.

В основі южненської команди вийшли одразу дві колишні волейболістки Галичанки — нападниця Надія Кодола і зв'язуюча Тетяна Хилюк.

Дворазові чемпіонки України вже у першому сеті зробили серйозну заявку на перемогу. Господарки ніяк не могли впоратися з прийомом і у середині сету рахунок був розгромним — (3:15). Згодом Хімік дозволив тернополянкам набрати кілька очок, але не більше. У підсумку перший сет за южненськими волейболістками (10:25).

Але у порівнянні із першою партією, коли домінував Хімік, у другому сеті Галичанка гру вирівняла та моментами навіть лідирувала у рахунку. Проте дотиснути досвідчених опоненток, молоді тернополянки не зуміли, програвши (23:25).

В третьому сеті дива теж не сталося. Хімік, вигравши з рахунком (20:25), оформив загальну перемогу (0:3).

Завтра у спортзалі ТНЕУ відбудеться повторний матч. Початок зустрічі — 11.00.