Галичанка-ТНЕУ вперше у сезоні здобуває максимальний результат (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 13 01 2013

У другому матчі 7-го туру жіночої Суперліги проти рівненської Регіни підопічні Андрія Романовича здобули впевнену перемогу (3:0).

Навідміну від попереднього поєдинку у якому наші дівчата доволі часто помилялися, сьогодні волейболістки ТНЕУ провели гру доволі рівно. Першу та другу партію господарки майданчика виграли більш ніж впевнено (25:17). І лише у заключному періоді гри команда з Рівного почала огризатися та більшу частину ігрового часу вела у рахунку. Але, впевнено провівши кінцівку партії, Галичанка не дозволила Регіні перевести гру у тай-брейк. Перемога у третьому сеті (25:23) дозволила тернопільським волейболісткам здобути загальну перемогу (3:0).

Враховуючи вчорашні три очки за перемогу (3:1), Галичанка-ТНЕУ у 7-му турі набрала аж 6 очок. Для нашої команди це найкращий результат у сезоні, адже до цього часу підопічні Романовича у шести турах неодмінно втрачали очки.

Цей результат дозволив тернополянкам закріпитися на 5-му місці у турнірній таблиці жіночої Суперліги. Тепер в активі Галичанки 21 очко. Зважаючи на дві поразки запорізької Орбіти, яка йде четвертою, відставання наших дівчат від заповітної четвірки скоротилося до 3-х очок.

У наступному турі Галичанка зіграє у Євпаторії, де суперником буде місцева Керкінітіда.