Галичанка у важкому матчі переграє Регіну (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 12 01 2013

Тернопільські волейболістки змусили своїх вболівальників понервувати, але зібралися із силами та перемогли одного із аутсайдерів Суперліги.

У 7-му турі жіночого чемпіонату України до Тернополя завітали спортсменки із сусідньго Рівного. Тамтешня Регіна після повернення до еліти українського волейболу не демонструє видатних результатів та перебуває на передостанньому місці у турнірній таблиці. Незважаючи на те, що обидві команди мають у своєму активі молодь, у перемогу саме Галичанки вірилося більше.

Проте вже у першому періоді гри стало зрозуміло, що легко підопічним Андрія Романовича сьогодні точно не буде. Регіна здорово стримувала всі атаки тернополянок і користувалася невпевненими діями господарок. Діло дойшло до тай-брейку у якому сильнішими все ж виявилися молоді галичанки — (25:27).

Але у другому сеті ініціативу повністю захопили рівненські волейболістки, які доволі впевнено відсвяткували перемогу (15:25) та зрівняли рахунок по партіях. Переламною стала третя партія, яку у важкій боротьбі вирвали тернополянки (25:22). Повіривши у свої сили, Галичанка довела гру до логічної перемоги (25:18) та (3:1) за партіями.

Тепер залишається лише сподіватися, що завтра, 13 січня, гра тернопільських дівчат не розчарує. Другий матч у спортзалі ТНЕУ розпочнеться об 11.00.