Галичанка-ТНЕУ: два різні матчі проти Орбіти (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 12 11 2012

Тернопільська Галичанка-ТНЕУ обмінялася перемогами із запорізькою Орбітою у 3-му турі жіночої Суперліги з волейболу.

Незважаючи на чималі зміни у складі команди, підопічні Андрія Романовича розпочали новий сезон доволі успішно. Зігравши чотири матчі тернополянки набрали 8 очок та посідали четверте місце у турнірній таблиці. Щодо запорізької команди, то вона перед матчами у Тернополі мала у своєму активі лише два очки.

10 листопада у спортзалі ТНЕУ команди розіграли справжню драму, яка завершилася на користь Галичанки. Першу партію у рівній боротьбі взяли суперниці (21:25). Доволі впевнено підопічні Ігоря Філіштинського виграли і другу партію (16:25). Але отримавши солідний гандикап у рахунку, Орбіта розслабилася і це дало змогу молодим "галичанкам" спочатку скоротити відрив (25:19), а згодом і зрівняти рахунок по партіях (25:18).

Отож, глядачам довелося спостерігати за "п'ятихаткою". Вирішальна партія забрала чимало нервових клітин у обох тренерів. Запорізька команда, хоча й вигравала, але у підсумку поступилася тернопільським дівчатам (17:15). Тож Галичанка, вирвавши перемогу, набрала 2 очки, віддавши суперницям лише 1 бал.

Куди гірше пішли справи нашої команди наступного дня. Чимала кількість помилок Галичанки призвела до поразки. І якщо у першому сеті тернополянки пручалися, програвши лише на тай-брейку (25:27), то заключні ігрові відрізки команда Андрія Романовича абсолютно провалила. Другий сет завершився з рахунком (14:25), а третій і зовсім викликав розчарування (7:25).

Третій тур приніс Галичанці лише два очки, яких виявилося не достатньо, щоб утриматися у четвірці кращих. Після третього туру тернополянки опустилися на п’яту сходинку (10 очок). У Орбіти тепер 6 пунктів і вона розташувалася слідом за тернопільським клубом.

Жіноча Суперліга. Тернопіль, спортзал ТНЕУ. 10-11 листопада

Галичанка-ТНЕУ – Орбіта-ЗТМК-ЗНУ 3:2 (21:25, 16:25, 25:19, 25:18, 17:15)

Галичанка-ТНЕУ – Орбіта-ЗТМК-ЗНУ 0:3 (25:27, 14:25, 7:25)