Галичанка-ТНЕУ перемагає вінницький Кряж у першому матчі

категорія: Волейбол | дата: 20 10 2012

Стартовий поєдинок другого туру жіночої Суперліги з волейболу завершився важкою перемогою команди Андрія Романовича у Вінниці, де тернополянкам протистояв місцевий Кряж-Медуніверситет.

Команди розіграли "п’ятихатку", тобто провели на майданчику усі можливі п’ять сетів. Вже у стартовому періоді гри Галичанка домоглася перемоги на тай-брейку (27:29). У наступній партії вінничанки перемогли впевнено (25:14) та зрівняли рахунок. Але у третьому сеті гості взяли реванш (14:25) та вийшли вперед.

До впевненої перемоги волейболісткам з Тернополя не вистачило одного сету. Четверту партію виграли господарки майданчика (25:20) та перевели гру у вирішальний, п’ятий сет. У ньому важку перемогу отримали підопічні Романовича (12:15). Гра завершилася перемогою Галичанки (2:3). Наша команда здобула два очки та одне віддала суперницям.

21 жовтня тернопільська Галичанка-ТНЕУ та вінницький Кряж-Медуніверситет проведуть повторний поєдинок.