Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі зібрали кращих волейбольних суддів Західного регіону

категорія: Волейбол | дата: 16 08 2012 | переглядів: 1088
У Тернополі зібрали кращих волейбольних суддів Західного регіону

11 серпня у Тернополі вперше в історії тернопільського волейболу відбувся Регіональний семінар суддів з волейболу. В семінарі взяло участь 22 учасника з шести областей регіону — Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької та Рівненської областей.

Особливістю семінару стала участь найтитулованішого судді України — судді міжнародної категорії — Леоніда Яковича Францишка, який брав активну участь в роботі семінару і ділився своїм досвідом суддівства, мисленням і мудрістю арбітра з молодим поколінням. В складі учасників семінару були також арбітри міжнародної категорії Віктор Козловський м. Рівне, Андрій Ковальчук м. Луцьк та тернополянин Сергій Гулька. Також були присутні і техделегати ФВУ — Святослав Козачук, Микола Гамалійчук та інші.

На семінарі увагу приділили розгляду питань по діям гравця Ліберо – перепризначення гравця Ліберо, заміщення гравця Ліберо, заміна гравця Ліберо, ігрові дії з участю гравця Ліберо. Окрема увага приділялась правилам волейболу, методиці застосування правил та в прийнятті рішень, в організації та веденні гри.

Розглянуті суддівські випадки, які трапились в матчах чемпіонату та кубку України, та були детально розібрані і визначена методика їх вирішення. Письмові тести на англійській мові здавав Віталій Паршин, які були потім детально розібрані та проаналізовані і отримали схвальну оцінку від судді міжнародної категорії Сергія Гульки.

Молоді перші та другі судді здавали іспит з Правил волейболу і екзамен по веденню протоколу гри. Типові помилки, допущені при веденні протоколу, були детально розглянуті та проаналізовані.

Загалом, семінар пройшов на досить високому організаційному рівні. В майбутньому, суддівський семінар на Тернопіллі, "географічному центрі" Західного регіону, має всі шанси стати щорічним.

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: